13 obserwujących
2570 notek
732k odsłony
2934 odsłony

Dlaczego Kidawa-Błońska nie gotuje obiadu dla pracowników szpitala?

Wykop Skomentuj175

" Właśnie w tym trudnym czasie teraz pokażcie, jak ważny to jest urząd, że się nadajecie na bycie prawdziwym prezydentem. (…) Gdzie jesteście i co robicie? Dlaczego nagle zniknęliście? Myślę, że macie chwilowy kryzys, dlatego przygotowałam dla każdego z Was kilka rad"

"Jachira do Kidawy-Błońskiej: Niech pani nie siedzi przy zakurzonym biurku

Pani marszałek – ma pani w sobie tyle empatii, jest pani tak ciepłą osobą. (…) Proszę to wykorzystać – może trzeba ugotować obiad dla pracowników szpitala? Jest pani opiekunką pięknego czworonoga – może warto wyprowadzić inne psy z okolicy? Zamiast siedzieć przy zakurzonym biurku i mówić o solidarności, niech pani po prostu to zrobi! Zachęcam"

Okazuje się, że Jachira jednak nic nie rozumie, jak można taka poważną kobietę sprowadzać do roli kucharki. Wprawdzie o ile dobrze pamiętam Kopacz i Gronkiewicz Waltz pomagały protestującym...

 "Panie Władku Kosiniaku-Kamyszu – proszę nie mówić, że kampania nie jest teraz ważna, bo jest może ważna jak nigdy przedtem. Jeśli dla pana nie jest ważna, to proszę się wycofać. Ale jeżeli chce an poważnie walczyć o ten urząd, to rada dla pana. Jest pan lekarzem, każde ręce do pomocy teraz są potrzebne, i to nie pod publiczkę. (…) Niech pan pójdzie do szpitala i po prostu pomoże "

No, nie jako lekarz jeszcze się zarazi. Jak pani może narażać tak znaczącego polityka?


Wykop Skomentuj175
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka