19 obserwujących
2758 notek
784k odsłony
  383   7

JAK TU CICHO O MELILLI CZY OCHOJSKA, WIE TAM MORDUJĄ IMIGRANTÓW

"Co najmniej 18 nielegalnych imigrantów z państw Afryki subsaharyjskiej zginęło w piątek podczas próby przekroczenia granicy marokańsko-hiszpańskiej w Melilli - podały władze prowincji Nador, w której doszło do tragedii. Hiszpańskie media poinformowały o ok. 50 ofiarach. 1500 osób próbowało przedostać się przez płoty graniczne. Doszło do zamieszek."

"Jak poinformowała w komunikacie dyrekcja hiszpańskiej żandarmerii Guardia Civil, funkcjonariusze zostali zranieni kamieniami i butelkami, którymi migranci zaatakowali służby porządkowe. W starciach wzięło udział ponad 200 migrantów, spośród których 26 najbardziej agresywnych zostało w środę po południu przewiezionych do aresztu."

"...imigranci używali pałek, noży, a także polewali policjantów kwasem" prawie jak na polsko-białoruskiej granicy.

Tyle było krzyku ze strony antypolskiej opozycji o imigrantach usiłujących wedrzeć się do Polski z Białorusi. A tu jakby nic - tragedia lewacki rząd Hiszpanii siłowo potraktował imigrantów, a tu nic. Nie słyszeli nie wiedza ?

Jedynie, wyższą niż rząd liczbę ofiar podają marokańskie i hiszpańskie organizacje praw człowieka. Twierdzą, że potwierdzono dotychczas 27-29 zgonów.

Czy Ochojska wie ? Nie wie i petycji do rządu w Madrycie nie napisze. W PE nie rozpocznie nagonki na Hiszpanie, która nie chce wpuścić, jak Polska imigrantów zarobkowych. Przecież zginęło kilkadziesiąt ludzi.

"Nie może być tak, że jednym osobom pomagamy, a innym - tylko dlatego, że mają inny kolor skóry - odmawiamy tej pomocy - podkreślił Franciszek Sterczewski, poseł KO"

No właśnie, nie może być tak, że imigrantom na granicy białoruskiej pomagacie a na hiszpańskiej nie. Sterrczewski jako młodzieniec namaszczony przez Tuska na bohatera powinien juz lecieć z plecakiem na granicę hiszpansko-marokanską. Czy nie tak ?

Oczywiście hiszpańscy lewicowi europosłowie tez milczą- przecież to nie polscy co atakują własny kraj.

I tak to właśnie wygląda hipokryzja .


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka