18 obserwujących
2772 notki
787k odsłon
  235   0

Jacek Sutryk zaprasza Wrocław na szczucie przeciw rządowi do Warszawy ?

..."włodarz miasta osobiście zaprosił pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego do udziału w proteście w Warszawie. Swoje zaproszenie miał przekazać za pośrednictwem SMS-ów."

"Tak dla Polski", jutro organizuje w Warszawie protest przeciwko cenom energii. 

"Pisząc o samorządowcach z "całej Polski", wiceszef Platformy Obywatelskiej nie dodał, że zarząd wspomnianego stowarzyszenia jest tworzony głownie ze zwolenników i działaczy Koalicji Obywatelskiej. Wśród nich jest m.in. Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia."

Rząd zapowiada i wprowadza ulgi, dlatego opozycja nie chce  czekać na wyniki i prowadzi kampanie wyborczą szczując społeczeństwo przeciw władzy. Czy to da efekt że na cenach zyska wzrost poparcia ? A jednocześnie samorządy gdzie rządzi opozycja nie chce brudzić sobie rąk węglem, a kotłownie opalane węglem są w gestii samorządów. 

Po prostu czytelna śmieszna kampania wyborcza. Gdyby tak opozycja pomagała, przecież dla dobra mieszkańców, to co innego, ale tylko to atakowanie, o d którego ceny nie ulegną zmniejszeniu, a rachuby wyborcze nie wzrosną. Jednak lepiej szczuć niż rozmawiać ?

"Do rozmów za stołem, nie na ulicy" Ulica już zbankrutowała. Decyzje główne w sprawach energii zapadają na poziomie imperium, a nie w Polsce. 

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka