W tom bezpticzu i żopy nietu.
Łabendź nie wielbłąd, ale niech pije za swoje.
10 obserwujących
243 notki
68k odsłon
120 odsłon

Ojczyzna wolności jest tam gdzie zawsze: marksizm w służbie Drugiej Poprawki.

Wykop Skomentuj1

I gdzie teraz jesteś, wolna wolo? Przy czyim boku witasz słodki świt?

Wiktor Coj


W erze walącego po oczach niusa są rzeczy, których zwyczajnie nie da się odzobaczyć.

Kolorowy motłoch grabiący sklepy, podpalający budynki, ginący pod pięściami i kopniakami ludzie, bezradne służby, wywracane radiowozy, klęczący policjanci, agitatorska chrypa mów. I biali, stojący z bronią w ręku u bram swoich nietkniętych domów. Po prostu jak w dziecinnych czytankach z historii średniowiecza: wszystko zawiodło, dziady i bogowie; topór w garści druh wierny - nie zawiedzie.

Jakaż to różnica wobec ulic Europy.

Mówiło się w dawnych czasach, że Rosja każda myśl rzuconą z Zachodu przekształca w jej własną karykaturę. Widocznie to prawo działa w obie strony: towarzysze amerykańscy ogarnięci rewolucyjną gorliwością właśnie zabili marksizm kulturowy. Zabili go stawiając milczących białych "posiadaczy" z karabinami Stonera na drodze plądrującej tłuszczy. Tak kiedyś zabili marksizm polityczny towarzysze polscy, przed którymi klasa robotnicza zamknęła się w zakładach pracy, na bramach wieszając krzyż Jezusa Chrystusa i portrety rzymskiego papieża.

Są rzeczy, których zwyczajnie nie da się odzobaczyć. Reszta to kwestia czasu.


A dobrze zorganizowana milicja po raz kolejny okazała się niezbędą dla dla bezpieczeństwa wolnego państwa.

Nawet jeśli samorzutne powstanie takiej milicji jest tylko możliwością, zagrożeniem dla oszalałych komisarzy obsiadających lokalne urzędy i uniwersyteckie katedry, którym na tłustych synekurach marzy się obalenie demokratycznego porządku siłą.# мало кто остался в светлой памяти, в трезвом уме да с твердой рукой в строю.Notkę dedykuję kolegom amerykańskim należącym do NRA, dla uczczenia ich narodowego święta 4 lipca.


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo