81 obserwujących
1052 notki
739k odsłon
  460   0

Nie sieje nie orze, ale i Morawieckim stać się milionerami pomoże

O kim mowa? O największym posiadaczu ziemskim w Polsce. Niepłacącym podatków od większości swoich wpływów, ze śmieszną w porównaniu z drobnymi przedsiębiorcami składką emerytalną, z gigantycznymi publicznymi dotacjami od kolaborujących z nimi polityków. Polityków profitujących nie tylko politycznie, ale i prywatnie. Grube miliony. Gnój aż chlapie pod nogami.

Agrokulturowy Dom Boży. Przybytek Pana i milionów hektarów. Czarno purpurowy burżuj. 

A wg systematycznie aktualizowanych kolejnych danych, doskonale zorganizowana maszyna do wyłudzania kolejny tysięcy państwowych hektarów. To pewnie zadośćuczynienie za powszechną kolaborację polskiego Kościoła z komunistycznymi władzami za PRLu. Za krzywdy moralne, jakie PRL wyrządził Kościołowi demoralizując jego brzuchaty personel. 

Lecz brzuchy mają już tak duże, że wszystkie owoce tej ich chciwość już za niedługo będą działać głównie na ich wizerunek, bo ruszać się już siły nie mają. Świadczą o tym choćby coraz to nowe rekordy odmawiających nauki religii i pustoszejące kościoły.  To wyłudzone i wydarte Polsce bogactwo już za chwilę będzie ich przekleństwem. Z Bogiem, chciwe syny.


image

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale