nerwica eklezjogenna nerwica eklezjogenna
262
BLOG

Na czym polega wał wizowy Kaczyńskiego?

nerwica eklezjogenna nerwica eklezjogenna Polityka Obserwuj notkę 21

Na prostocie. Jeśli oczywiście wypada tak nazwać tę prymitywną manipulację Kaczyńskiego. Sprzyja tej manipulacji to, że jest kaskadowa. Składa się z tylu odrębnych szwindli, kłamstw i podłości, że nie wiadomo za który wątek łapać.

Gdy rządowi PiS brakuje rąk do pracy, imigrantów nazywa legalnymi. Gdy natomiast to imigrantom brakuje pracy, dla Kaczyńskiego automatycznie stają się nielegalni. Proste?

I formalnie Kaczyński ma oczywiście rację. Bo rzeczywiście wystarczy tylko POZWOLIĆ imigrantom na wjazd do Europy, by z nielegalnych, jednym ruchem pisowskiego urzędnika, zrobić legalnych.   

Kaczyński więc "legalnym" pozwala - na "nielegalnych" szczuje.

Stąd też kilkaset tysięcy pozwoleń na wjazd do Europy wydanych edyktem Kaczyńskiego.

I kilka tysięcy "nielegalnych", bo są to dla Kaczyńskiego i PiS zupełnie inni ludzie. Nie jadą do koncernów Obajtka, a poza tym chcą gwałcić polskie kobiety, które Ci "legalni" od Kaczyńskiego będą oczywiście po kaczyńsku całować po rękach.

Prostota, czy też prymitywizm tego szwindlu polega na tym, że Kaczyński dalej wciska całej Europie kit, iż tylko jeden człowiek w Europie ma prawo decydować o polityce imigracyjnej. Co jest legalne, a co nie. I że jest to właśnie on. Proste. 

Afera Wawrzyka to zasadniczo kompletnie co innego, choć oczywiście nie byłoby jej, gdyby nie polityczne szalbierstwo Kaczyńskiego.


image

Bóg to za mało

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka