Blog
Religia jako choroba społeczna
nerwica eklezjogenna
77 obserwujących 742 notki 625428 odsłon
nerwica eklezjogenna, 2 stycznia 2017 r.

Repolonizacja kebaba, czyli Polska dla Błaszczaków

Po udanym zrepolonizowaniu Wielkiej Brytanii Brexitem, czas na zrobienie porządków u siebie kebabem. Albo też z kebabem, co na jedno wychodzi, bo chodzi przecież tylko o polskość. O te czerwone maki pod Monte Casino: 

Przechodniu powiedz Polsce, żeśmy polegli wierni w jej służbie

I taki właśnie sygnał puszcza minister Błaszczak tzw. środowiskom narodowym, lekceważąc rasistowskie tło kolejnej już napaści na obcokrajowców. Lekceważy, bo tym razem zginął tylko Polak, wg Błaszczaka tylko chuligan. Zatem to tylko nieszczęśliwy wypadek.

To bardzo wygodna dla ministra Błaszczaka wersja, bo gdy następnym razem zginie broniący się przed takim nieszczęśliwym wypadkiem obcokrajowiec, minister nie będzie musiał jej zmieniać. Wersja będzie nawet bardziej pasować do przewodniej wersji ministra o braku incydentów rasistowskich w Polsce. Krew się leje w Polsce z powodów pozanarodowych. Jakby powody wyjechały, to przestanie. I nieszczęśliwych wypadków też będzie o tyle mniej.  

Nieszczęśliwy zatem minister Błaszczak specjalnie nie jest. Tym bardziej, że tzw. działacze narodowi już zapowiedzieli, że Błaszczakowymi nieszczęśliwymi wypadkami w Polsce na pewno się zajmą. Dlatego minister Błaszczak nadal może spać spokojnie oraz dalej opowiadać światu, że w Niemczech i Turcji jest niebezpieczniej niż w Polsce.

I dokładnie też dlatego, gdy ktoś za jakiś czas będzie miał ochotę na smakowitego oryginalnego kebaba, to będzie musiał kopsnąć się za zachodnią granicę. Bo tam co prawda niebezpieczniej, ale budek z kebabami Polacy jeszcze nie atakują. Pardon, nie repolonizują.  

 

Repolonizacja kebaba, czyli Polska dla Błaszczaków

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Kruchciano narodowe tubylctwo na potęgę poleca notki swoich gwiazd na Facebooku. Są...
  • @NIHILSCIRE "czwarty najważniejszy człowiek Europy"...
  • @JULKA PALMER ...I wszystko przykryte patriotyczno- pierdzącym ględzeniem... Do kiboli i...

Tematy w dziale