54 obserwujących
1325 notek
1331k odsłon
263 odsłony

Czy ten wasz białoruski szpec z OBWE, któremu nie podobają się wybory, to syn ministra?

Wykop Skomentuj4


(...)

Dziękuję.


Wracając do przedstawicieli tej, no, misji.


Pracownik jednej z sekcji postsowieckiego KBWE (obecnie OBWE) nie ma nawet życiorysu, typek jakiś będzie standardy wyznaczał wespół z jakimś innym soroszowcem. Białorusin szwendał się już tutaj przy okazji "praworządności" teraz gra w "demokratyczne wybory".

Czy to, że nie ma on nawet biogramu (to, że nie ma żadnych dokonań nie jest w ogóle istotne, podobnie jak fakt braku znaczenia tej organizacji, a w biogram tylko z ciekawości chciałem zerknąć, żeby się dowiedzieć gdzie uczą takiej bezczelności, poza tym, że u Sorosa), czy to, że nie ma biogramu i siedzi w KBWE/OBWE z ramienia, jest wynikiem tego, że identycznie jak on nazywa się minister Łukaszenki do spraw nadzwyczajnych Uładzimir Waszczanka? Ojciec i syn? Gienierał i szpec?


Żeby było "śmieszniej" i jeszcze bardziej międzynarodowo opinia, której nie podobają się wybory w Polsce powstała po tym jak poprosił o nią niejaki Bodnar. Tak jak wspomniałem - niemożliwe w żadnym innym kraju bez agenturalnych mediów, dających tzw. kryszę, dla k.


Bасиль Вашчанка - Vasil Vashchanka , szpec

image

Уладзімір Вашчанка - Uadimir Vashchanka, gienierał-ministr

image

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale