47 obserwujących
1221 notek
1211k odsłon
226 odsłon

"Ogólnopolski strajk kobiet" to też sorosowy krzaczor? W USA 246 milionów dolarów

Wykop Skomentuj7


"Za "Marszem Kobiet na Waszyngton" i "Dzień Bez Kobiety" [chodzi o marsze feminazistek w USA, domagających się prawa do zabijania dzieci, mroczny event przerobiony "spontanicznie" w protest przeciw Trumpowi] stoi bogaty mężczyzna: lewicowy miliarder Geroge Soros".

Media Research Center ustaliło, że Soros i jego fundacje "Społeczeństwa Otwartego" przekazały 246 mln. dolarów pomiędzy 2010 a 2014 r. 100 spośród 544 grup prezentujących się jako partnerzy Women's March [pozostałe to klony tych wymienionych 100, mające zrobić jeszcze większy sztuczny tłok, moc, i pozorujące jeszcze większą "niezależność" i "społecznikostwo", tak uczy doświadczenie]. Women's March jest głównym organizatorem "strajku generalnego" występującego pod nazwą Day Without Woman, który zachęca kobiety do porzucenia pracy, zakładania czarnego  czerwonego ubrania i rezygnacji z zakupów.

news/2017/mar/7/george-soros-gave-246-million-partners-womens-marc/

image

------

"Ogólnopolski Strajk Kobiet 3 października 2016 wpisał się w serię protestów kobiecych [patrz wyżej] w różnych państwach – niedługo po nas na ulice wyszły m. in. Koreanki, Rosjanki i mieszkanki wielu krajów Ameryki Łacińskiej – i tak narodził się [sic! bezczelne są...] Międzynarodowy Strajk Kobiet, koalicja kobiet z ponad 60 krajów świata! Uważamy, że kobiety są siłą, która może powstrzymać marsz populizmu i neofaszyzmu przez świat – jesteśmy przecież wszędzie".

"Tworzymy nieformalną, bezpartyjną inicjatywę kobiet, zarówno niezrzeszonych, jak i należących do różnych organizacji kobiecych [Ogólnopolski strajk kobiet byłby więc ich klonem], która zorganizowała Ogólnopolski Strajk Kobiet."

"[Czerwony] Czarny Poniedziałek, Międzynarodowy Strajk Kobiet, [Czerwony] Czarny Wtorek, [Czerwony] Czarny Piątek, ale i 3 x Veto [Soros wczoraj i dzisiaj], „Walczymy do końca!”, Deja Vu, Wieszak dla Biskupa czy Dzień [krwawej?] SuperMatki".

"Nie mamy centrali ani zarządu, tylko helpdesk – ogólnopolski komitet wsparcia prowadzony przez Martę Lempart i Natalię Pancewicz. Helpdesk odpowiada za pozyskiwanie, dystrybucję i rozliczenie środków na nasze działania, zapewnienie grupom lokalnym Strajku identyfikacji wizualnej i materiałów (projektów plakatów i ulotek, flag, bannerów, przypinek), wsparcia z pokonywaniem formalności i trudności innej natury, zapewnienie rozpoznawalności i obecności idei i znaku Strajku w mediach, obsługę social media i mediów tradycyjnych.
Przez okrągłą dobę wspiera nas kilkuosobowy team admiński Strajku, obsługujący nasze grupy, wydarzenia i dbający o nasze bezpieczeństwo w internecie".

------------


o proszę. widzę, że zaczynają pytać...
2018-07-25/poseł-sobecka-pyta-kto-organizuje-protesty-"w-obronie-sadow"-i-czy-finansuje-je-soros/

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale