0 obserwujących
12 notek
40k odsłon
  628   0

KLER ZAFUNDUJE ABORCJĘ, PALIKOT ODMIENI OBLICZE TEJ ZIEMI.

 Ruch Palikota zajął trzecie miejsce w wyborach parlamentarnych, wprowadził 40 posłów. Świetnie, nareszcie pojawiła się szansa na nowoczesną Polskę. Jednymi z pierwszych projektów ustaw, którymi zajmie się Ruch Palikota będą związki partnerskie oraz refundowanie metody zapłodnienia pozaustrojowego z budżetu państwa. Oświeceniowy ruch obywatelski chce, aby ministrami nowego rządu byli niezależni eksperci, niepartyjnie ludzie. Ruch wskazał profesorkę Magdalenę Środę na ministra edukacji. To byłby wspaniały krok ku świeckiemu państwu. Udałoby się zmienić patriarchalne podręczniki szkolne, które zawsze ukazują kobietę w roli kury domowej. Udałoby się pościągać resztę krzyży, które napełniają mnie przerażeniem i pewnego rodzaju obrzydzeniem. Takie ma po prostu odczucia. Być może Robert Biedroń albo Wanda Nowicka będzie wicemarszałkiem Sejmu. To byłoby dla Ruchu niezwykle ważne.

Wciąż nie mogę uwierzyć w to, że Palikot wyprzedził SLD. Plastikowy Grześ poniósł porażkę. Wikiński, który obraził Biedronia nie wszedł so Sejmu, a Biedroń został posłem. Jest Ania Grodzka, jest mnóstwo wspaniałych, porządnych ludzi. SLD miało struktury, miało kasę, a uciułali zaledwie 8%. Na wprowadzenie jednego posła wydali grubo ponad 700 tys., podczas gdy Ruch Palikota jeden poseł kosztował zaledwie 25 tys. W przypadku pozostałych partii było to 100-400 tys. Ruch nie miał tylu billboardów, reklam w telewizji. Teraz partia otrzyma dotacje z budżetu i będzie mogła się prężnie rozwijać, tak aby w przyszłych wyborach zwyciężyć albo zająć przynajmniej drugie miejsce.

IN VITRO

ABORCJA

EUTANAZJA

WOLNE KONOPIE

PRECZ Z KRZYŻAMI

ŚWIECKIE PAŃSTWO

ZWIĄZKI PARTNERSKIE

OPODATKOWANY KLER

USUNIĘCIE RELIGII ZE SZKÓŁ

 

To taka nasza liberalno-lewicowa piramidka, zobaczymy za 4 lata co się udało. Myślę, że in vitro i związki partnerskie na pewno.

Ruch Palikota nie jest partią- to oświeceniowo-racjonalno-moralno-obyczajowa rewolucja. Czas na zmiany!

Palikot odmieni oblicze ziemi. Tej ziemi ;) Z pieniędzy kleru będziemy dokonywać aborcji.

 

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale