Wszyscy jesteśmy obywatelami
“Człowiek nie jest w stanie pracować, gdy nie widzi sensu pracy, gdy sens ten przestaje być dla niego przejrzysty, gdy zostaje mu niejako przesłonięty. Praca ludzka stoi w pośrodku całego życia społecznego. " Jan Paweł II
43 obserwujących
915 notek
965k odsłon
1488 odsłon

Jak to jest, że pedofilia wybucha za rządów PIS, a wcześniej jej nie było?

Wykop Skomentuj101

Wybuchła w Polsce sensacja, afera z pedofilią, wielka patologia, wręcz epidemia pedofilii, ale wyłącznie w Kościele katolickim - to dzisiaj główny temat! Inne przy nim blakną. O niczym innym się w mediach nie mówi. Politycy PO domagają się od Prawa i Sprawiedliwości wyciągnięcia wniosków i konsekwencji, będą ministrów rozliczać. A ja się pytam, jak to jest, i czy nie wydaje wam się to dziwne, że ta pedofilia teraz dopiero wybuchła, a wcześniej jej jakoś w ogóle nie było?

Przeglądam publikacje na ten temat na różnych portalach, różnych gazet i widzę masę tytułów w roku 2019, 2018, 2017 i jeszcze 2015... Potem nie było nic. To znaczy pojawiają się z rzadka pojedyncze tylko jakieś artykuły, głównie na temat przypadków zagranicznych, i dopiero znowu fala artykułów pojawia się w latach 2005-2006. Tylko, gdy rządziło Prawo i Sprawiedliwość. Taki zbieg okoliczności. Kiedy rządziła PO/PSL to problemu nie było, spokój, nawet sprawa Polańskiego była jakimś takim innego rodzaju, lżejszym przypadkiem, jak pisała Magda Środa z Zakładu Etyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pacewicz też napisał w ty tonie, że Polański to pryszcz, a księża to dopiero jest pedofilia! Dwa artykuły na krzyż w 2013. w Gazecie Wyborczej. Nic się niemal nie działo w latach 2007 - 2014, cisza w mediach, dyskusja polityków nad tym problemem zupełnie zbędna, tranquillamente ... Aż tu przyszedł znowu PIS!

Jakoś tak się dzieje, że pedofilia wybucha ilekroć jest PIS u władzy, a jak nie jest, to  pedofilia zanika, znika, pedofilii nie ma. Nie wiem, jak to się dzieje? Może mi to ktoś objaśni?

Wykop Skomentuj101
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka