Wszyscy jesteśmy obywatelami
“Człowiek nie jest w stanie pracować, gdy nie widzi sensu pracy, gdy sens ten przestaje być dla niego przejrzysty, gdy zostaje mu niejako przesłonięty. Praca ludzka stoi w pośrodku całego życia społecznego. " Jan Paweł II
43 obserwujących
915 notek
965k odsłon
361 odsłon

Wielowieyska mobilizuje sztab PiS. Dziękuję!

Wykop Skomentuj3

Komentarz do:

"Oczywiście, w sferze mentalnej szczególnie Jarosław Kaczyński zawsze będzie powtarzać, że nic nie jest nam dane na zawsze, ale pamiętam też doradców Komorowskiego, którzy o tym mówili. Jednak w głębi duszy PiS jest przekonanie o zwycięstwie, a to demobilizuje. Dlatego mam wrażenie, że sztab PiS przypomina ten z kampanii Komorowskiego."

https://wpolityce.pl/polityka/454159-wielowieyska-chce-zatuszowac-kompromitacje-arlukowicza

Red. Dominika Wielowieyska z "Gazety Wyborczej", natchniona przez Anioła Stróża,  jak dobre, zatroskane matczysko zrugała PIS-owców. Oczami wyobraźni widzę jakby ścierką ich po głowach omiatała... Należało im się za ich wyluzowanie,  samozadowolenie, przekonanie o jesiennym zwycięstwie. Porównanie do sztabu Komorowskiego powinno być jak paląca rózga! Ale przecież pani redaktor to nie jakaś wredna żmija, wściekła zołza, o nie! Na pewno nie z jakiejś złośliwości, ani chęci odegrania się za wpadki Arłukowicza, to czyni, ale z dobrych chęci. Powinniśmy być wdzięczni.

Po prostu,  red. Wielowieyskiej bardzo, ale to ogromnie zależy na tym, żeby  sztab PIS-u się nie rozleniwiał, żeby PIS-owcy się nie zdemobilizowali. Panowie, sondaże są dobre, wyniki gospodarcze są dobre, wszystkie wskaźniki idą w górę,  ale nie wolno wam zwalniać. Starajcie się bardziej, jeszcze bardziej. Nie wolno wam spocząć na laurach!

I żebyście tylko nie zawiedli pani redaktor z Czerskiej!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka