Z perspektywy "Docenta" ...
Ludzie to głupieją szybko i masowo – trzeźwiejąc pojedynczo i bardzo powoli. I może właśnie tak - ukradkiem i bez fanfar - wrócą do nas (i do świata żywych), te miliony wyrolowanych oraz szkodzących sobie i krajowi politycznych zombies, czyli lemingów?
30 obserwujących
30 notek
40k odsłon
  1155   0

Jak rotszyldowie niechcący trumpizm i Trumpa uratowali …

Pisałem niedawno o katastrofalnych prognozach dla nowej amerykańskiej pary prezydenckiej Biden-Harris (bo przecież teraz dostaliśmy „dwoje w cenie jednego”, prawda)?

- = > Prezydentura Biden-Harris katastrofą dla USA i świata

Bo ich entuzjazm dla rotszyldowskiej rewolucji – czyli „postępu & nowoczesności” – raczej udawany u Bidena, ale szczery u Kamali - będzie teraz napotykał rosnący OPÓR, rodząc wiele FRUSTRACJI.

I to pyrrusowe rotszyldowskie „zwycięstwo” - po odrzuceniu jakiejkolwiek gry pozorów i niespodziewanym„spaleniu” swego od lat mozolnie budowanego wizerunku filantropów zatroskanych dobrem ludzkości – czyli nieoczekiwanym ujawnieniu swego prawdziwego, ohydnego oblicza - już niedługo bokiem im wszystkim wyjdzie – i tej ich prezydenckiej parze, jej zapleczu politycznemu oraz im samym…

Pisałem też o ideologii trumpizmu – stawiającej na poprawę bytu milionów Amerykanów – bo to ich rosnąca zamożność jest b. dobrym prognostykiem dla rodzimego biznesu oraz przywraca wielkość Ameryce (podobnie jak reformy „pisizmu” przywracają milionom nad Wisłą godność oraz poprawiają warunki życia)

- = > Co trumpizm zawdzięcza Trumpowi

Ale zdradzę wam teraz jedną wielką tajemnicę – druga kadencja prezydenta Trumpa, gdyby się teraz zaczynała - dokładnie w tym samym czasie i w tych samych okolicznościach – bo data inauguracji prezydentury jest przecież z góry ustalona – a od 1937 roku zaprzysiężenie odbywa się 20 stycznia (w przypadku, gdy 20 stycznia wypada w niedzielę, to oficjalna ceremonia zaprzysiężenia odbywa się 21 stycznia), o godzinie 12:00 czasu waszyngtońskiego (18:00 czasu polskiego) – byłaby równie fatalna jak rozpoczynająca się teraz ta demokracka prezydentura - i w gruncie rzeczy to powinien on sobie dziś pogratulować wyborczej porażki, niezależnie od okoliczności w jakich mu ją sfabrykowano.

- = > Fałszerstwa i przekręty zwiastują czas szeryfów w Ameryce

Bo kolejne cztery lata w Białym Domu –

  • pod dalszym bezlitosnym i kłamliwym rotszyldowskim ostrzałem medialnym,
  • przy dalszym sabotowaniu jego prezydentury od środka przez rotszyldowski „deep state”
  • oraz w obliczu dalszych kowidowych restrykcji (które po jego usunięciu zapewne teraz w miarę szybko zostaną zniesione)

- wykończyły by i jego samego (tak jak wykończą politycznie uroczyście teraz zainstalowaną demokracką parę oraz jej polityczne zaplecze), jak i sam trumpizm (który funkcjonował znakomicie, dopóki pandemia go nie pokiereszowała…).

I dlatego w dalekosiężnym, strategicznym interesie rotszyldów było spokojnie pozwolić na drugą kadencję Trumpa, po której raczej nic by już nie zagrażało ich rewolucji w USA i na świecie…

I dobrze się stało, że ci rozgrywający u rotszyldów najwyraźniej po prostu nie dorośli do swego zadania.

Bo największą tajemnicą sukcesu na tym świecie jest przede wszystkim wybór stosownego momentu do rozpoczęcia działania (a zwykle działamy całkowicie przypadkowo, „po omacku”  i mało świadomie – i dlatego znakomita większość – 95-99%? - ludzkich przedsięwzięć zwykle kończy się niepowodzeniem).

A żeby zachować ten swój podstawowy monopol wiedzy (bo wiadomo, że „rozumienie messydżu i jakości czasu”  jest powszechnie wykorzystywane w tamtych kręgach, co np. wyszło na jaw przy okazji sukcesu rajdu izraelskich komandosów na lotnisko w Entebbe w 1976 roku -

„Certainly backroom boys supplied psychometrical and astrological data. (…) and close attention was paid to constantly monitored Israel’s “foundation chart” which had been kept up -to-date since the creation of the state in 1948. (…)
The signs were good: one astrological deduction was made at this time > Jupiter p. IS (Israel chart) is close opposition Uranus r. IS, and Neptune p. is stationary conjunction ASCr IS, these last two aspects symbolizing a successful aviation event since Neptune and Uranus are both connected with aviation and either or both may be involved in this type of event<.”</i>

patrz Richard Deacon, „The Israeli Secret Service”, Sphere Books Ltd., London 1977, str. 313-314

- to rotszyldowie w swoich mediach na całym świecie, od lat 30. ub. wieku – systematycznie i codziennie wyśmiewają, wulgaryzują i profanują tę wiedzę, ogłupiając tym zmanipulowanym "contentem"  swój „target” na maxa (jedynie dając nam pod postacią pozycji Słońca w znakach zodiaku „polizać ciastko przez szybkę”  - zachowując przy tym dla wtajemniczonych jej praktyczne sekrety).

Podobnie jak czynią to w zasadzie we wszystkich pozostałych dziedzinach wiedzy – „karmiąc nas szpakami” bo zazdrośnie strzegą przed nami sekretów swego górowania i panowania nad nami…

Ale, jak widać – obecnie nastąpiło jakieś niespodziewane zwarcie na rotszyldowskich synapsach – i brzemienne w skutkach głupoty posypały się jedna za drugą – od masowych fałszerstw wyborczych, poprzez prowokację szytą b. grubymi nićmi, aż po grzech śmiertelny - cenzurę „w biały dzień i na rympał”…

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale