Z perspektywy "Docenta" ...
Ludzie to głupieją szybko i masowo – trzeźwiejąc pojedynczo i bardzo powoli. I może właśnie tak - ukradkiem i bez fanfar - wrócą do nas (i do świata żywych), te miliony wyrolowanych oraz szkodzących sobie i krajowi politycznych zombies, czyli lemingów?
30 obserwujących
30 notek
40k odsłon
  947   4

Ludzie, przecież 99,86 procent z nas oparło się kowidowi!!!

 „Telewizja programuje nas byśmy bali się: wirusa ebola, ISIS, dnia dzisiejszego, dnia jutrzejszego, innych ludzi, Rosji, zmian klimatycznych oraz obawiali się o przyszłość naszych dzieci.

Mamy się bać praktycznie wszystkiego, drżąc ze strachu - by to oni mogli nas zbawić i uratować.”

To mem sprzed kilku lat, gdy się jeszcze nikomu o kowidzie nie śniło (choć Fundacja Rockefellerów podobnoj już w roku 2010 szkicowała scenariusz przyszłej pandemii, który dzisiaj oglądamy - prorocy jacyś czy po prostu ich scenariusz został wcielony w życie - ...PRZEZ KOGO?)

image

Ale gdy poszukać tej informacji w necie, to tam aż roi się od rotszyldowskiej dezinformacji, czyli"fake newsów" udających prawdę - usilnie przekonującej nas, że nic takiego nie miało miejsca...

Ale skoro na tym świecie należy wierzyć tylko oficjalnie zdementowanym informacjom...

 image

„Zamiast tak się bać >śmiercionośnego kowida<,może lepiej uświadomić sobie jaki procent danej populacji nie umarł z jego powodu?

Bo przecież jest nas 38,5 miliona – a wedle statystyk to kowid uśmiercił dotąd ok. 55 tysięcy z nas, czyli ok. 0.14% Polaków...

A w poprzednich - bezkowidowych - latach to średnio umierało nas ok. 400 tysięcy rocznie… czyli nieco powyżej 1% populacji. Ludzie ci umierali po cichu, na dziesiątki rozmaitych, mniej lub bardziej śmiertelnych, ale przede wszystkim bardzo „mało medialnych” chorób…

Bo głównymi przyczynami zgonów w Polsce były i nadal są głównie choroby układu krążenia i nowotwory, choroby układu oddechowego, ale też i ogólna zapaść organizmu powodowana starością…

I nikt nas o tych zgonach w tak dramatyczny ani w tak nachalny sposób dotąd nie informował – więc jako społeczeństwo żyliśmy sobie spokojnie tak, jak gdyby one nie istniały, a odchodzenie zmarłych, choć bolesne dla osób im bliskich, było jednak sprawą intymną i jak najbardziej prywatną, bo taka jest nasza kultura.

Ale to wszystko się nagle zmieniło ... na zawsze???

Bo o niektórych zgonach to jesteśmy teraz informowani na okrągło (a raczej dezinformowani – bo każda informacja pozbawiona stosownego kontekstu wytwarza głównie zamierzony i „pożądany” chaos, dezorientację oraz „mgłę mózgową” u swego odbiorcy), podczas gdy wszystkie pozostałe zgony – jak poprzednio - nadal nie dostąpiły zaszczytu dotarcia na ekrany naszych telewizorów ani nie przebiły się na czołówki gazet czy portali…

image
Tak to wygląda na świecie … a u nas???

Można odnieść wrażenie, że nagle okazało się, że istnieją zgony „lepsze” i „gorsze”, by nie powiedzieć wprost – że niektóre z nich po prostu „zostały namaszczone i wybrane…”

A do czego to ma doprowadzić…?

Bo przecież nikt by nie podjął się takiej globalnej i b. dobrze skoordynowanej akcji „sobie, a muzom” …???

Bo tak przemyślne postawienie wszelkiej normalności oraz praktycznie całego naszego świata na głowie, musi przecież czemuś służyć, prawda?
 image
Bo jeszcze nigdy w dziejach ludzkości tak niewielu nie było w stanie tak skutecznie kontrolować umysłów tak wielu na świecie, oszukując nas i podsuwając nam fałszywe wyobrażenia o rzeczywistości – by pewną, w sumie błahą – lecz rozdętą do gigantycznych rozmiarów - sprawą zdrowotną wywołać tak drastyczne i (i już nieodwracalne???efekty…

image

Bo przemyślnie (oraz w bardzo zorganizowany sposób) skierowano światowy medialny mikroskop na pewien, bardzo specyficzny i bardzo mało reprezentatywny wycinek naszej egzystencji, każąc nam uwierzyć, że właśnie tak, a nie inaczej, wygląda cały nasz świat.
 
- = >  Czy wiesz, że i Tobie da się przypisać kowida?

Nawet 90 proc. osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem, nie ma żadnych objawów choroby.”

- = > Słuchaj, co mówi WHO ...

Ale gdyby światowe media nie były sterowane z jednego, starannie ukrywanego przed nami ośrodka władzy, to nigdy by nie miały tak jednolitego i równie nas straszącego przekazu na całym świecie.

image
 „Strach jest bronią.”

Ale w czyim interesie to zrobiono?

Wiadomo, że na tym całym Nowym Porządku Świata to stracić mamy praktycznie my wszyscy – ale ktoś to chyba ma na nim skorzystać …???

- = >  Co nas czeka w rotszyldowskim matrixie?

image
 „Ja pie…lę: CDC przyznaje, że >pozytywne wyniki testu< na kowid-19 zwykle oznaczają, że byłeś przeziębiony, bo znajdowane antyciała są efektem kontaktu z każdym przedstawicielem rodziny koronawirusów, do której należy i kowid, i zwykłe przeziębienie.”

(CDC - Centers for Disease Control and Prevention – amerykańska agencja federalna d/s zwalczania i prewencji chorób zakaźnych.)

No, a tak z ręką na sercu - kto z nas nie był przeziębiony w ciągu ostatnich kilku-kilkunastu miesięcy…?

image
 „Strach jest wrogiem logiki”.

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale