11 obserwujących
505 notek
58k odsłon
90 odsłon

Imam Chamenei : ten naród będzie odpowiadać na wrogie gesty Ameryki

Wykop Skomentuj

Ayatollah Chamenei powiedział: Wróg koncentruje się na wywieraniu presji ekonomicznej na irańskich ludzi. ale musi wiedzieć, że ten naród nigdy nie upadnie na kolana ,i korzystając bojkotu żeby urosnąć na swój dobrobyt, będzie odpowiadać na wrogie gesty Ameryki.

Najwyższy przywódca rewolucji islamskiej Ajatollah Chamenei na początku tygodnia pracy i robotnika odwiedził tysiące robotników przemysłowych.Powiedział ,praca jak dżihad i nieustanną praca jest jedna z ważnych warunków boomu produkcyjnego i realizacji strategii która przyniesie godność czyli Ekonomii Oporu ,podkreślając potrzebę zajęcia się kwestiami takimi jak bezpieczeństwo pracy i wynagrodzenie oraz szacunek dla robotników dodał: Wróg koncentruje się na wywieraniu presji ekonomicznej na irańskich ludzi. ale musi wiedzieć, że ten naród nigdy nie upadnie na kolana ,i korzystając bojkotu żeby urosnąć na swój dobrobyt, będzie odpowiadać na wrogie gesty Ameryki.

On powiedział : Praca jest najwyższą wartością, i to musi zostać przekształcona w powszechne zrozumienie żeby wysokie stanowisko pracy i robotnika było uznane.

On wskazał, że „boom produkcyjny”, „wsparcie dla towarów irańskich”, „mobilność” i „gospodarka oporu” w rzeczywistości utorowałyby drogę do godności narodowej i nieprzenikliwości wobec decyzji zagranicznych.

Ajatollah Chamenei, powołując się na twierdzenia urzędników amerykańsko-syjonistycznych, dodał: Mówią, że są wrogami Republiki Islamskiej i nie mają wrogości wobec narodu irańskiego , Ale wrogość wobec Islamskiej Republiki jest wrogość narodowi irańskiemu, ponieważ Republika Islamska jest wspierana przez ludzi, a jeśli ludzie nie pomagali, to nie była to Republika Islamska.

Najwyższy przywódca rewolucji islamskiej powiedział, że Stany Zjednoczone próbują zablokować irański eksport ropy i dodał:  Aktywny naród i trzeźwe władze Iranu pokazały, że jeśli spróbują przełamać wszelkie impasy , i z pewnością ten wysiłek Amerykanów nigdzie nie dojdzie, a Republika Islamska będzie eksportować tyle ile potrzebuje i pragnie.

Przypomniał jeden ważny punkt wrogom narodu irańskiego: Wiedzcie, że ludzie Iranu nie będą obojętni wobec waszych działań, a naród Iranu nie jest takim narodem, przeciwko któremu można działać i spiskować , a on będzie siedział i patrzył.

Ajatollah Chamenei powiedział o innej kwestii w kontekście nasilającej się presji amerykańskiej po przez ropy : jeżeli będziemy mniej zależni od sprzedarzy ropy to będzie dla nas szansą ,użyjemy go, aby polegać bardziej na wewnętrznych możliwościach.

Pod koniec przemówienia lider rewolucji podkreślił: Jak powiedziano ostatnio,wysiłki wroga są ostatnim tchnieniem wrogości ,A wrogowie w końcu zmęczą się wrogości wobec narodu irańskiego ,ale ten naród nigdy nie będzie zmęczony pracą , wysiłkiem , postępem i oporem.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka