Blog
pesymizm
estamos
19 obserwujących 327 notek 295441 odsłon
estamos, 9 listopada 2018 r.

Delegalizacja ONR, RN i Młodzieży Wszechpolskiej - projekt

3526 120 2 A A A

Rzymianie nie unikali małych wojenek na obrzeżach imperium w celu zapobieżenia potencjalnemu zagrożeniu. PiS postępuje podobnie z małymi, na razie, partiami po swojej prawej stronie. Niebezpieczeństwo dusi w zarodku. I w zasadzie scena polityczna po prawej stronie jest prawie dopięta. Pokazały to dopiero co minione wybory samorządowe. Zamilczane przez wszelkie media partie narodowe i wolnościowe dostały minimalne poparcie. Została jedna zadra, która musiała nieźle dźgać. Niczym drzazga w d.. Marsz Niepodległości.

Inicjatorami Marszu niepodległości były środowiska narodowe i na początku udział w marszu brało kilkaset osób. Antypolskie rządy PO-PSL  mobilizowały coraz to liczniejsze rzesze Polaków do uczestnictwa w Marszu. Z roku na rok przybywało uczestników i rósł rozgłos. Rozgłos negatywny. O łatkę faszystów, ksenofobów, antysemitów, homofobów i co tam jeszcze można wymyślić, dla uczestników Marszu dbała Gazeta Wyborcza a jej donosy były chętnie cytowane przez media niemieckie, francuskie, amerykańskie i żydowskie. Szczególnie Niemcom takie wieści puszczane z Polski były miodem na ich nazistowską duszę. Aż doszło do okrzyknięcia Marszu jako marszu nazistów przez oficjeli UE. Wreszcie znaleziono wcześniej wymarłych nazistów i można było od nowa ustalić, kto wymordował Żydów w czasie wojny. Znalezienie nazistów otwiera też nowe możliwości odcinania kuponów przez nowojorski holokaust biznes.

Było  wiadomo niektórym od dawna, że jesteśmy wytypowani, jako naród, do obrabowania i zamienienia w niewolników. Jesteśmy ofiarą idealną. Smaczni, słabi i w lesie. Wg bajki Krasickiego:

"Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie.

Dwóch wilków jedno w lesie nadybali jagnię;

Już go mieli rozerwać, rzekło: "Jakim prawem?"

"Smacznyś, słaby i w lesie!" - Zjedli niezabawem."

Tak więc bajka była prorocza i sprawdza się też w naszych czasach. Akt 447 w USA i naziści w Polsce. Czegoż trzeba więcej? Rodzi się pytanie, czy znaleziono by nazistów gdyby Marszu nie było. Ależ oczywiście! W kniejach na Śląsku sfilmował ich TVN w liczbie kilkunastu, kiedy to odprawiali obrzędy, podobno zamówione przez tą stację, ku czci Hitlera. Poszło w świat i zrobiło furorę. Kniei mamy sporo, więc obrzędów mogło by być na każdy dzień tygodnia nawet. Jednak to by trochę kosztowało. 20 tyś. za obrzęd. Efekt jednak by był. Płonące w Polsce knieje od nazistowskich obrzędów. Ale jest Marsz więc wystarczy.

Mamy równocześnie rządy Dobrej Tchórzliwej Zmiany. Ludzi tych może plackiem na podłodze położyć sowiecka żydówka, robiąca za ambasadora w Polsce. Tchórzą też przed każdym tupnięciem Amerykanów. Bojaźliwi przed Niemcami i krajowymi folksdojczami. Rzymianami są, natomiast, jak chodzi o duszenie prawicowej konkurencji politycznej. Czyszczą scenę polityczną i odreagowują stress.

Ale ta zadra. Ten Marsz. A w dodatku czasy idą ciężkie. Elektryczność dwa razy w górę. Żydowskie mienie bezspadkowe oceniane na ponad 300 miliardów dolarów. Jak zgasić zagrożenie?  Wreszcie rozwiązanie się znalazło. HGW zakazała Marszu. HGW to "wróg " obozu płomiennych obrońców monopolu na patriotyzm". W to miejsce, nie czekając orzeczenia sądu, wskoczył prezydent Duda i ogłosił marsz państwowy. Na wszelki wypadek godzinę później. A dlaczego nie na 14,00? Przecież to optymalna godzina, którą ustaliło Stowarzyszenie Marszu Niepodległości. Szybko robi się ciemno. Rozpoczynając o 15,00 końcówka Marszu odbędzie się o zmroku lub w ciemnościach. A przecież elektryczność to nie Słońce. Przeważnie świeci, ale nie zawsze.

Wytłumaczenie jest jedno. Marsz Niepodległości ma być albo odwołany przez twórców, albo się odbędzie ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi z zadym licznych prowokatorów. Jeśli zostanie odwołany, to zadra sama się zlikwiduje i za rok będzie to już drętwy marsz państwowy w perspektywie z czekoladowym orłem. Jeśli nie zostanie odwołany to zadymy i hasła nazistowskie, faszystowskie, antysemickie, ksenofobiczne, homofobiczne et.c. będą przyczyną delegalizacji i zakazu powstawania ugrupowań narodowych. 

I jak tu nie cenić wroga jakim jest dla "patriotów" HGW. Ale za przysługę chyba się coś należy.........

Opublikowano: 09.11.2018 16:55. Ostatnia aktualizacja: 09.11.2018 17:53.
Autor: estamos
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @niekompetencja  Są podwójne standardy. Jedne dla jaśniepaństwa drugie dla pospólstwa.
  • @ree  Typowy kryminalista działa bardzo racjonalnie.
  • @Tiwaz Sugeruje pan podjudzenie? A jeśli tak to czyje. Miasto PO-wskie. Tam pisior nie wygra....

Tematy w dziale Polityka