24 obserwujących
369 notek
357k odsłon
3580 odsłon

Delegalizacja ONR, RN i Młodzieży Wszechpolskiej - projekt

Wykop Skomentuj120

Rzymianie nie unikali małych wojenek na obrzeżach imperium w celu zapobieżenia potencjalnemu zagrożeniu. PiS postępuje podobnie z małymi, na razie, partiami po swojej prawej stronie. Niebezpieczeństwo dusi w zarodku. I w zasadzie scena polityczna po prawej stronie jest prawie dopięta. Pokazały to dopiero co minione wybory samorządowe. Zamilczane przez wszelkie media partie narodowe i wolnościowe dostały minimalne poparcie. Została jedna zadra, która musiała nieźle dźgać. Niczym drzazga w d.. Marsz Niepodległości.

Inicjatorami Marszu niepodległości były środowiska narodowe i na początku udział w marszu brało kilkaset osób. Antypolskie rządy PO-PSL  mobilizowały coraz to liczniejsze rzesze Polaków do uczestnictwa w Marszu. Z roku na rok przybywało uczestników i rósł rozgłos. Rozgłos negatywny. O łatkę faszystów, ksenofobów, antysemitów, homofobów i co tam jeszcze można wymyślić, dla uczestników Marszu dbała Gazeta Wyborcza a jej donosy były chętnie cytowane przez media niemieckie, francuskie, amerykańskie i żydowskie. Szczególnie Niemcom takie wieści puszczane z Polski były miodem na ich nazistowską duszę. Aż doszło do okrzyknięcia Marszu jako marszu nazistów przez oficjeli UE. Wreszcie znaleziono wcześniej wymarłych nazistów i można było od nowa ustalić, kto wymordował Żydów w czasie wojny. Znalezienie nazistów otwiera też nowe możliwości odcinania kuponów przez nowojorski holokaust biznes.

Było  wiadomo niektórym od dawna, że jesteśmy wytypowani, jako naród, do obrabowania i zamienienia w niewolników. Jesteśmy ofiarą idealną. Smaczni, słabi i w lesie. Wg bajki Krasickiego:

"Zawżdy znajdzie przyczynę, kto zdobyczy pragnie.

Dwóch wilków jedno w lesie nadybali jagnię;

Już go mieli rozerwać, rzekło: "Jakim prawem?"

"Smacznyś, słaby i w lesie!" - Zjedli niezabawem."

Tak więc bajka była prorocza i sprawdza się też w naszych czasach. Akt 447 w USA i naziści w Polsce. Czegoż trzeba więcej? Rodzi się pytanie, czy znaleziono by nazistów gdyby Marszu nie było. Ależ oczywiście! W kniejach na Śląsku sfilmował ich TVN w liczbie kilkunastu, kiedy to odprawiali obrzędy, podobno zamówione przez tą stację, ku czci Hitlera. Poszło w świat i zrobiło furorę. Kniei mamy sporo, więc obrzędów mogło by być na każdy dzień tygodnia nawet. Jednak to by trochę kosztowało. 20 tyś. za obrzęd. Efekt jednak by był. Płonące w Polsce knieje od nazistowskich obrzędów. Ale jest Marsz więc wystarczy.

Mamy równocześnie rządy Dobrej Tchórzliwej Zmiany. Ludzi tych może plackiem na podłodze położyć sowiecka żydówka, robiąca za ambasadora w Polsce. Tchórzą też przed każdym tupnięciem Amerykanów. Bojaźliwi przed Niemcami i krajowymi folksdojczami. Rzymianami są, natomiast, jak chodzi o duszenie prawicowej konkurencji politycznej. Czyszczą scenę polityczną i odreagowują stress.

Ale ta zadra. Ten Marsz. A w dodatku czasy idą ciężkie. Elektryczność dwa razy w górę. Żydowskie mienie bezspadkowe oceniane na ponad 300 miliardów dolarów. Jak zgasić zagrożenie?  Wreszcie rozwiązanie się znalazło. HGW zakazała Marszu. HGW to "wróg " obozu płomiennych obrońców monopolu na patriotyzm". W to miejsce, nie czekając orzeczenia sądu, wskoczył prezydent Duda i ogłosił marsz państwowy. Na wszelki wypadek godzinę później. A dlaczego nie na 14,00? Przecież to optymalna godzina, którą ustaliło Stowarzyszenie Marszu Niepodległości. Szybko robi się ciemno. Rozpoczynając o 15,00 końcówka Marszu odbędzie się o zmroku lub w ciemnościach. A przecież elektryczność to nie Słońce. Przeważnie świeci, ale nie zawsze.

Wytłumaczenie jest jedno. Marsz Niepodległości ma być albo odwołany przez twórców, albo się odbędzie ze wszystkimi konsekwencjami wynikającymi z zadym licznych prowokatorów. Jeśli zostanie odwołany, to zadra sama się zlikwiduje i za rok będzie to już drętwy marsz państwowy w perspektywie z czekoladowym orłem. Jeśli nie zostanie odwołany to zadymy i hasła nazistowskie, faszystowskie, antysemickie, ksenofobiczne, homofobiczne et.c. będą przyczyną delegalizacji i zakazu powstawania ugrupowań narodowych. 

I jak tu nie cenić wroga jakim jest dla "patriotów" HGW. Ale za przysługę chyba się coś należy.........

Wykop Skomentuj120
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka