6 obserwujących
155 notek
299k odsłon
683 odsłony

Dosyć tego!

Wykop Skomentuj8


Trzy wydarzenia ostatniego tygodnia potrafiłyby wyprowadzić z równowagi i wkurzyć nawet św. Franciszka, nie mówiąc już o zwykłych śmiertelnikach.


Pierwsze z ciągu wydarzeń, to nieszczęsna konferencja bliskowschodnia w Warszawie, która miała być sukcesem Polski, a okazała się kompromitacją i porażką. Nasi szanowni goście z USA i Izraela zachowali się okropnie, jak przyjaciele, których ugościliśmy na imprezie w domu, a ci w ramach wdzięczności pochlali się, zarzygali salon i obrazili domowników. Tyle że nasi sojusznicy zrobili to zupełnie na trzeźwo i umyślnie.  


Amerykańska dziennikarka bredziła na wizji o „nazistowskim reżimie w Polsce” prześladującym Żydów w czasie wojny. Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo, naciskany przez „Holocaust Industry” wywierał presję na polski rząd, by ten bezpodstawnie zapłacił Żydom pieniądze za utracone mienie, które to pieniądze w ogóle im się nie należą, a cała kwestia została uregulowana już w 1960 r. Jakby tego było mało ten sam sekretarz stanu wychwalał ubeckiego Żyda, który po latach zbrodniczego wysługiwania się komunie zrobił karierę w Ameryce. Jeszcze gorzej zachowali się Izraelczycy- premier tego kraju, Netanyahu kłamał o rzekomej kolaboracji Polaków w niemieckim Holokauście i zapowiadał wojnę z Iranem, a potem minister z jego rządu parokrotnie szkalował w mediach w nazistowskim, rasistowskim stylu Polskę i Polski Naród, bełkocząc coś tradycyjnym polskim antysemityzmie i udziale w Shoah.


Nie da się wobec tych świństw przejść obojętnie, a reakcje polskiego rządu, w tym zwłaszcza MSZ-u są zbyt miękkie. Jeżeli polski rząd dalej będzie udawał, że nic się nie stało, pozwalał poniżać Polskę i szedł na ustępstwa, to skończy się to fatalnie. Polska będzie płacić z wyimaginowanych powodów żydowskim hochsztaplerom miliardy dolarów, choć ci oszuści zbijający majątek na tragedii swoich rodaków nie mają ŻADNYCH PRAW do tych pieniędzy, bo w ogóle nie są spokrewnieni z ofiarami Holokaustu.


Polski rząd i prezydent powinni odpowiedzieć twardo i zdecydowanie, a ponadto wprowadzić szybko ustawy, które uniemożliwią jakiekolwiek bezprawne zwroty mienia pożydowskiego. I powiedzieć jasno na konferencji prasowej, że nie ma absolutnie żadnych podstaw do zwrotu mienia pożydowskiego, ani jakichkolwiek pieniędzy na rzecz żydowskich organizacji i żadne pieniądze nie będą zwracane. Koniec kropka. Trzeba zamknąć ten temat raz na zawsze. W polskim MSZ i Ministerstwie Sprawiedliwości powinna istnieć komórka, która zajmowałaby się ściganiem każdego przejawu antypolskich kłamstw typu „polskie obozy śmierci” czy „udział Polaków w Holokauście”, podając automatycznie do sądu każdego oszczercę i żądając od oszczercy przeprosin plus gigantycznego odszkodowania. Po kilkunastu wygranych procesach reszta oszczerców zacznie się bać.


Wskazany byłby też telefon do prezydenta Trumpa, by zdyscyplinował swojego ministra i swoją ambasador, bo to co ta dwójka wyprawia względem Polski woła o pomstę do nieba.


Żeby nie było, jestem za sojuszem Polski z USA i Izraelem, jestem za stałą obecności a wojsk amerykańskich w Polsce. Popieram państwo Izrael walczący z islamskimi terrorystami i państwami zbójeckimi typu Iran. Uważam, że Izraelczycy postępują z muzułmanami słusznie, bo to wrogowie i dzicz, która zagraża w równym stopniu państwu żydowskiemu, jak i nam. Możemy uczyć się od Żydów jak skutecznie prowadzić politykę i biznes (i nie mam tu na myśli oszukiwania w interesach) oraz jak nie dać się wrogom.


Jednakże to co ostatnio zrobiły USA i Izrael względem Polski jest po prostu nie do zaakceptowania i nie może pozostać bez odpowiedzi. Tego już za wiele i trzeba wreszcie odpowiedzieć.


Politykę zagraniczną należy prowadzić rozważnie i pragmatycznie, ale przyzwolenie na poniżanie własnego kraju i uginanie karku powoduje tylko, że Polska traci, a nie to jest celem polityki w jakimkolwiek wymiarze. Obawiam się tylko, że Polacy od 1939 roku i fatalnych błędów Becka niczego się nie nauczyli i nie potrafią prowadzić skutecznej dyplomacji. Polski rząd premiera Morawieckiego potrafi być serwilistyczny i słaby względem USA i Izraela, ale nie potrafi skutecznie realizować polskich interesów. W polityce wewnętrznej również.


Kolejne wydarzenie- socjalistyczny, lewacki rząd Hiszpanii chce usunąć z Doliny Poległych zwłoki hiszpańskiego przywódcy i bohatera, śp. Generała Francisco Franco. Separatyzm Katalonii, permanentny kryzys gospodarczy kraju trwający już dekadę, ogromne bezrobocie wśród młodych, zalew muzułmańskich i murzyńskich nielegalnych imigrantów- to dla hiszpańskich socjalistów nie są największe problemy.


Najważniejszy dla nich problem to jak pozbyć się znienawidzonego przez nich caudillo, dzięki któremu Hiszpania nie podzieliła losu carskiej Rosji i nie stała się komunistycznym piekłem, a dzięki któremu stała się bogatym, dobrze prosperującym, sprawnym i bezpiecznym państwem. Właśnie dlatego śp. generał Franco jest bohaterem i największym hiszpańskim mężem stanu. Komuniści i lewactwo wszelkiej maści nie może mu jednak zapomnieć tego, że pokonał i pogonił precz ich ukochany, utopijny ustrój z półwyspu Iberyjskiego i dlatego mszczą się na nim nawet 44 lata po jego śmierci. Wbrew woli rodziny i zakonu, który opiekuje się grobami w Dolinie Poległych chce wyrzucić stamtąd hiszpańskiego bohatera. Jest jednak spora szansa, że nie uda im się to. Oby. Po raz kolejny okazuje się jednak że socjaliści i w ogóle lewicowcy, nawet ci niekomunistyczni to barbarzyńcy, którzy potrafią tylko rujnować w imię swojej chorej ideologii, natomiast nigdzie i nigdy nie poprawiają ludziom życia na lepsze.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka