Tędy i owędy
Nie siędzę okrakiem na barykadzie!
73 obserwujących
2045 notek
2723k odsłony
1625 odsłon

Bestia z tvn-u? ...

Wykop Skomentuj10

Od czasu, kiedy cała Polska przeczytała o naszej, rodzimej, ojczystej, siatce pedofilskiej, czasem dla niepoznaki zwanej "pedofilami z Dworca Centralnego", minęło sporo lat, zanim temat, choć co prawda w drastycznie okrojonej wersji, bo tylko do pedofilii "kościelnej", znów trafił na czołówki - tym razem była to politagitka Sekielskich przed wyborami. Dwa razy. Nic dziwnego, że Sylwester Latkowski (który wszak sprawą pedofilii, ale nie tej nośnej, zyskownej, "kościelnej", ale pedofilii PO PROSTU, bez zawężania do jakiejś grupy zawodowej, zajmował się już kilkanaście lat temu) pozazdrościł Sekielskim sławy i klikalności i nakręcił film o wykorzystywaniu nieletnich w pewnym sopockim klubie pn. Zatoka i taaaakie sztuki.

Okazuje się jednak, że - o dziwo  - faktycznie mamy w Polsce wolny rynek i niezależne wytwórnie filmowe, oto bowiem trafiłam na youtube na zwiastun reportażu pt. "Bestia z tvn-u". Zajawkę każdy może obejrzeć sam (link, tradycyjnie, na dole strony), a oto, co sami autorzy piszą o swojej twórczości: "Przejmujący reportaż w reżyserii Andrzeja Tykwy, we współpracy z portalem wykop.pl. Materiał opowiada o pedofilskich występkach Kuby Wojewódzkiego, znanego jako "Król TVN'u". Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" skłonił ludzi do mówienia. Już wkrótce dowiecie się prawdy..."

Pedofilia to, niestety, temat niewygodny dla establiszmentu - wystarczy wspomnieć aferę Marca Dutroux - pedofila i mordercy dzieci, ochranianego przez najwyższe czynniki rządowe. Od zawsze twierdzę, że zawężanie pedofilii do Kościoła katolickiego to objaw skrajnej, patologicznej wręcz, głupoty, albo - odwracanie uwagi od prawdziwych pedofilów. Jeśli ktoś z całej siły usiłuje wmówić społeczeństwu, że pedofilia równa się Kościół, to mam głębokie i uzasadnione przekonanie, że jest to krzyk złodzieja: łapaj złodzieja! Jak pokazują wszelkie statystyki, najwięcej pedofilów jest wśród partnerów matki, w rodzinie, wśród znajomych; natomiast księża są sprawcami promili przestępstw pedofilskich. Jak się okazuje - statystyka nie wzięła pod uwagę tzw. celebrytów. Oczywiście nie mam NAJZIELEŃSZEGO pojęcia, czy Wojewódzki jest oskarżany słusznie, czy nie (pewne jest natomiast, że tajemnicą Poliszynela jest fakt tzw. nieheteronormatywności celebryty), ale obejrzeć warto.

Mam nadzieję, że środowisko tvn jest szczęśliwe z tak dobrego działania w Polsce wolnego rynku - wszak od lat, wespół w zespół z Agorą, walczą o to od 30 lat!

https://www.youtube.com/watch?v=jJECsTeW1Jk

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo