Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
82 obserwujących
2263 notki
2939k odsłon
  286   0

#ustawkaMazurka

Czy pamiętają Państwo wywiad, w którym pewien dziennikarz rodem ze Śląska przepytał premier Kopacz trochę nazbyt dociekliwie, w wyniku czego w bardzo złym świetle został postawiony stosunek rządu PO-PSL do górnictwa, efektem czego było działanie służb, które podrzuciły kompromaty (sprawy upodobań seksualnych - mnie z nimi nie po drodze, ale też rozbrat mam ze służbami, które się posługują łóżkiem dla skompromitowania przeciwników politycznych)? ... Ja wiem - mało kto to pamięta, a jeszcze mniej osób kojarzy prawdziwy ciąg przyczynowo-skutkowy. Otóż dziennikarz (bardzo znany, prawdziwa czołówka) po tej ustawce Kopaczowej z tajnymi służbami i "mediami" został zgnojowy, więc wynajął agencję PR, która naprawdę zdziałała cuda: facet powoli wracał do zawodu ... i gdyby nie fakt, że z miłością mocno niekonwencjonalną w parze szedł u niego pociąg do alkoholu i szybkich samochodów, pewnie znów byłby dziś na szczycie.

Rober Mazurek pożałował tych paru złociszy na profesjonalną agencję, ale smrodek po wtopie urodzinej bardzo chciał przykryc, więc wymyślił "hejtera" grożącego mu śmiercią, zażądał on niego 100 złotych na biedne dziecko na siepomaga, a "hejter" te pieniądze bez szemrania wpłacił. I bez dyskusji.

Gdyby Durczok miał nieco więcej zimnej krwi, nie musiałby płacic gigantycznych pieniędzy firmie PR. Zrobiłby sobie ustawkę z "hejterem". O wiele tańsze, a ludzie nie pelikany - łykną wszystko!


https://www.salon24.pl/newsroom/1171015,tak-mazurek-zalatwil-hejtera-w-sieci-padla-grozba-bedziesz-wisial-szmato#comment-21512701

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale