Tędy i owędy
Nie siedzę okrakiem na barykadzie!
83 obserwujących
2358 notek
3019k odsłon
  502   6

Bujać to my, ale nie nas!

Czy pamiętają Państwo jeszcze, że po "wynalezieniu szczepionki" przez firmę Pfizer jej prezes oznajmił, że ani on, ani rada nadzorcza nie zaszczepią się tym preparatem? Wieść - oczywiście dla osób inteligentnych - była szokująca: to zupełnie tak, jakby inżynier i budowniczy mostu w jednym powiedział, że on tym mostem nie przejdzie za chiny ludowe. Co to, to nie - on jest na to zbyt grzeczny. Owszem; jak już ludzie z rok pochodzą i pojeżdżą po tym "cudzie techniki", to on też, ale na razie - w życiu nigdy.

Prezes firmy AstraZeneca ostatnio ostrzegł przed kolejnymi szczepieniami, tzw. przypominającymi. Ba, również Europejska Agencja Leków wydała identyczne ostrzeżenie - kolejne dawki "szczepionek" mogą mieć fatalne skutki. Mało tego: wspomniany na początku prezes Pfizera nie tak dawno obiecywał, że niedługo zostanie wyprodukowana kolejna odmiana szczepionki, ponieważ obecne nie działają na OMIKRON.

I teraz wężykiem, Jasiu: PREZES PFIZER STWIERDZIŁ, ŻE TRZEBA WYPRODUKOWAĆ NOWĄ SZCZEPIONKĘ, BO OBECNA NA OMIKRON NIE DZIAŁA.

I co się dzieje? Ano - Matrix, panie dzieju. Rzeczywistość równoległa.Producent szczepionki, że ona nie działa, a "znawcy", że działa.Tak zwani "amerykańscy naukowcy" wydali opinię, że "booster działa". No po prostu dwie trajektorie równoległe, jeśli nie światy równoległe po prostu. Rzeczywistość sobie, a "amerykańscy naukowcy" i ich polskie odpowiedniki sobie. No co im zrobimy, skoro zgubili nasze płaszcze i ich nie chcą oddać? ...

A tymczasem Bolesław Wałęsa, co to sam jeden z żonom Danuśkom i dzieciakami obalył komunę, zaszczepiony trzema dawkami, zapadł na kowid: "Nie mogę uwierzyć . Trzy razy zaszczepiony . Pobrane trzy wymazy . Jestem zainfekowany . Ból głowy . Nie mogę rozgrzać ciała . Odczuwam odrywanie ciała od kości . Nie mogę poradzić sobie z własnym ciałem . Co robić .... Po tej nauczce nie będę rozstawać się z maseczką .".

Z całą życzliwością, na jaką mnie stać, odpowiadam na rozpaczliwe pytanie prezydenta Bolka: Jak to - co robić? ... Zaszczepić się po raz czwarty! Albo jeszcze lepiej: wziąć czwarty, piąty i szósty "booster" jednocześnie. To musi się udać!

https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,czekac-na-szczepionke-na-omikron--eksperci-nie-maja-watpliwosci,artykul,03639841.html


Lubię to! Skomentuj30 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale