Animela Animela
1375
BLOG

Co NAPRAWDĘ ujawnił Duklanowski?

Animela Animela Pedofilia Obserwuj temat Obserwuj notkę 43

Każdy, kto chce komentować, MUSI przeczytać zalinkowany artykuł. Od początku do końca i ze zrozumieniem. Tym razem będę każdego idiotę, zadaniowca czy trolla banować bez ostrzeżenia.

Otóż Duklanowski ujawnił, że pedofilem, który doprowadził 13-latka do innej czynności seksualnej oraz udziellił mu i innej małoletniej substancji odurzających, a także  nakłaniał dzieci do ich zażywania, jest Krzysztof F., były pełnomocnik marszałka województwa zachodniopomorskiego. Uzupełnił też, że chodzi o dzieci znanej posłanki.

Tyle. Jeśli ktoś, kto o całej sprawie nie wiedział wcześniej, doszedł, o kogo chodziło, to twierdzę, że kłamie. Tylko i wyłącznie ktoś, kto miał wiedzę z najbliższego otoczenia, mógł wpaść na trop.

Acha - nagonka na Duklanowskiego to oczywisty efekt faktu, że ten dziennikarz śledczy niejedną aferę ujawnił, zwłaszcza wśród opozycji.

Koniec - kropka, hieny cmentarne do dziury won!

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/polska-swiat/2022/12/30/afera-pedofilska-w-zachodniopomorskim-urzedzie-marszalkowskim-pelnomocnik-marszalka-z-po-skazany/

Animela
O mnie Animela

Jestem człowiekiem - przynajmniej się staram.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo