76 obserwujących
1984 notki
2640k odsłon
3133 odsłony

Pedofil-morderca w Mrowinach? Co za hipokryzja!

Wykop Skomentuj52

W Mrowinach została zabita dziesięcioletnia Kristina, która zaledwie pół roku temu przyjechała z rodzicami z Irlandii.

W internecie zwyczajowe bicie piany: jedni podrzucają fałszywe tropy, inni naprawdę wierzą, że widzieli pedofila, inni - najgłupsi i najwrażliwsi - patetycznie piszą "śpij spokojnie aniołku" czy "zabiłabym własnymi rękami". A ja na to wszystko patrzeć nie mogę - jadę do Rygi od tego natężenia czystej głupoty wymieszanej z hipokryzją!

Od lat piszę, że pedofilia - czy szerzej: morderstwo dziecka -  i to w tym najbardziej brutalnym, womitalnym, bebechowym wymiarze - to problem najczęściej tzw. związków partnerskich, ale też przeróżnych "wujków" i "cioć" (tak - kobiety też bywają pedofilkami). Statystyki mówią głośno i wyraźnie, że kler odpowiada za niecały 1% (słownie - jeden procent) czynów pedofilnych, i w przeważającej większości ofiary PRZEŻYWAJĄ. Oznacza to, że za 99% procent pedofilii - w tym tej najgorszej, gdzie dziecko jest najpierw torturowane w okrutny sposób, a później - zabijane, odpowiada konkubent matki, a w dalszej kolejności - bliżsi lub dalsi członkowie rodziny i osoby zupełnie nieznane. Przeważnie z wykształceniem podstawowym lub zawodowym.

Ile jeszcze można pisać, że obarczanie CAŁĄ odpowiedzialnością za pedofilię ludzi Kościoła (taką wymowę mają filmy pokroju "Tylko nie mów o tym nikomu" to woda na młyn pedofilów? ... Rodzice Kristiny skupili się na tym, żeby dziecko broń Boże nie poszło na plebanię, bo tam może je spotkać krzywda  ... a że wraca sama do domu? No to co, przecież ksiądz siedzi w kościele albo na plebanii, więc DZIECKO JEST BEZPIECZNE...

Kolejna bezsensowna śmierć. Nie chcę nawet myśleć, co czują rodzice, ale współczuję im z całego serca. Ile jednak takich śmierci jest koniecznych, żeby ludzie przestali decydować o życiu swoich dzieci na podstawie filmów, a zaczęli naprawdę MYŚLEĆ?!


Wykop Skomentuj52
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo