72 obserwujących
1936 notek
2566k odsłon
1773 odsłony

Smarkacz, gówniarz, europoseł Wiosny (stopniowanie przymiotnika)

Wykop Skomentuj34

Tak się tworzy fejkniusy: Katrzyna Bogdańska na wp.pl przypomina sytuację sprzed 4 lat, kiedy to premier Szydło została pomówiona o ukrycie flagi unijnej. Co prawda sama premier uznała to za kłamstwo, a pracownica mediów nie podała żadnego źródła, ale przecież w obrzucaniu gównem ludzi PiS nie trzeba się powstrzymywać tylko dlatego, że jest to zwykłe kłamstwo, nieprawdaż? ...

Otóż dziennik...a Bogdańska sprawę przypomniała nie bez kozery, lecz w nawiązaniu do filmu, jaki europoseł Wiosny, Łukasz Kohut, lat 37. Otóż Kohut (swoją drogą - miałam kiedyś nauczyciela o tym nazwisku: świetny pedagog, cudowny człowiek, fantastyczny mężczyzna: z pewnością nie ma nic wspólnego z Łukaszem) zakradł się do miejsca w PE przydzielonego Beacie Szydło, postawił tam unijną chorągiewkę, a następnego dnia cieszył że, że zabawka zniknęła.

Owszem - zniknęła. Sprzątacze, drogi Łukaszu, wyrzucili ją do kosza na śmieci, mają bowiem obowiązek czyścić pulpit ze wszystkiego poza mikrofonem. Tak więc bezpośrednio przyczyniłeś się, Łukaszu, do zbezczeszczenia lewackiej świętości.

To, że dziennik...y pokroju Katarzyny Bogdańskiej zajmują się w Polsce - i to od lat - szczuciem na PiS, dezinformacją i zwykłymi kłamstwami zamiast informowaniem, to nasza wielka narodowa tragedia. Jednak fakt, że Polskę w Parlamencie Europejskim reprezentują osobniki pokroju Kohuta Łukasza, to już jest po prostu kompromitacja. Wstyd, hańba, drobnomieszczaństwo! Dorosły człowiek o mentalności przedszkolaka, który ze swoją intelektualną odmiennością nie wstydzi się obnosić publicznie, to jest już kompletny upadek parlamentaryzmu.

Ja wiem: frau Merkel onegdaj wytłumaczyła, że ten cały Parlament to tylko dla picu, a decyzje podejmują starsi i mądrzejsi w gronie kilkuosobowym. Jednak, mimo wszystko, na reprezentanta Polski można było wybrać osobę o inteligencji choćby minimalnie wymagalnej, zamiast kompletnego dzbana ...

https://wiadomosci.wp.pl/niespodzianka-dla-szydlo-w-pe-znow-musiala-chowac-flage-unii-6398862665816193a

Wykop Skomentuj34
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka