To i owo
Przez poznanie do poznania...
20 obserwujących
641 notek
278k odsłon
362 odsłony

Kilka uwag na temat wojny kulturowej w Polsce – LGBT

Wykop Skomentuj10

Kilka uwag na temat wojny kulturowej w Polsce – LGBT

Wcześniej pisałem o LGBT na Salonie24 w notce pt.”Dlaczego Arcybiskup Marek Jędraszewski ma rację”...

Największym zagrożeniem dla cywilizacji jest to, że LGBT dąży do demontażu rzeczywistości.

Jak ci ludzie mogą mówić takie kłamstwa?

- Ponieważ kłamstwo nie jest problemem, gdy prawda nie jest wartością.

Organizacje LGBT dbają o lesbijki, homoseksualistów, biseksualistów i transpłciowych, tak jak komuniści dbali o klasę robotniczą. Używają ich jako przykrywki dla ich prawdziwego planu, demontażu cywilizacji, jaką znamy.

Organizacje LGBT pracują nad demontażem norm etycznych, kpiną z edukacji, rujnowaniem życia niewinnych ludzi i niszczeniem niewinności dzieci.

O to kilka przykładów:

1.Demontaż sportu kobiet.

Mężczyźni, którzy uważają się za kobiety, mają prawo konkurować z kobietami i prawie zawsze wygrywają. To krzywdzi kobiety….

2.Demontaż mężczyzny i kobiety - nawet przy urodzeniu...

Jak donosi Associated Press: „Rodzice mogą również wybrać (płeć)„ X ”dla noworodków. Nowy Jork dołącza do stanu Kalifornia, Oregon, Waszyngton, zezwalając na nieoznaczoną opcję płci w aktach urodzenia. Podobny przepis obowiązuje w New Jersey ."

3.Demontaż niewinności dzieci i władzy rodzicielskiej.

Ostatnio Associated Press poinformowało także, że „Kalifornia zmieniła wytyczne dotyczące edukacji seksualnej dla nauczycieli szkół publicznych, zachęcając ich do rozmowy o tożsamości płciowej z przedszkolakami”.

Tatyana Dziubak (Amerykanka polskiego pochodzenia), nauczycielka szkoły podstawowej w rejonie Sacramento, sprzeciwiła się: „Nie powinnam uczyć takich rzeczy. To rola rodziców.”

Ale rodzice i władza rodzicielska zawsze byli przeszkodą dla ruchów totalitarnych. Dlatego też zniesienie władzy rodzicielskiej jest jednym z głównych celów lewicy, której głównym składnikiem są organizacje LGBT.

4.Demontaż norm edukacyjnych.

CNN poinformował w zeszłym tygodniu: „Illinois Gov. J.B. Pritzker podpisał ustawę, która zapewnia…...

„(Ustawa stanowi)„ Tylko w szkołach publicznych nauczanie historii obejmuje badanie roli i wkładu lesbijek, gejów, osób biseksualnych i osób transpłciowych w historii tego kraju i tego państwa ”.

„Equality Illinois, największa w Stanach Zjednoczonych organizacja LGBTQ zajmująca się prawami obywatelskimi, poparła projekt ustawy i stwierdziła, że program nauczania może mieć„ pozytywny wpływ na wizerunek własny uczniów i zwiększyć ich akceptację”.

Kiedy cel nauczania historii zostanie zmieniony z nauczania tego, co się stało, na „pozytywny wpływ na wizerunek własny uczniów”, historia nie będzie już dotyczyła tego, co się wydarzyło; to będzie propaganda.

Ale przepisywanie historii nie stanowi problemu dla lewicy. Jak to ujął słynny żart radzieckiego dysydenta: „W Związku Radzieckim przyszłość jest znana; przeszłość zawsze się zmienia”. Prawie każdego dnia zauważam, że prawda jest wartością liberalną i konserwatywną, ale nigdy nie była wartością lewicową. To tylko jeden przykład….

………………………

W Polsce na swoje sztandary program zbawienia świata w ramach ideologii LGBT wzięła Lewica, wielu polityków z PO i innych…

Scenariusz walki o „prawa” dla środowisk LGBT ma posłużyć w Polsce także do przebudowy sceny politycznej.

Przede wszystkim uderza on w KO-PO. Platforma nie może ani poprzeć mocno, ani zwalczać mocno działania związane LGBT.

Celem KO-PO i Rafała Trzaskowskiego było przesunięcie formacji w kierunku mitycznego centrum.

Poparcie LGBT spycha Platformę mocno na lewo. Zwalczanie zaś powoduje odpływ lewicowo liberalnego elektoratu.

Walka LGBT przede wszystkim umacnia dwie formacje polityczne: ZP (PiS) i Lewicę.

PiS w tej walce jest ostoją tradycji, normalności, chrześcijaństwa i zdobyczy Cywilizacji Zachodu.

Konfederacja z powodu poparcia Rafała Trzaskowskiego i głosowania przeciwko Andrzejowi Dudzie jest dla większości konserwatywnego społeczeństwa niewiarygodna. Gdyby było oficjalne poparcie Dudy, to odcięłaby z tej walki duży kupon.

Polaryzacja wzmacnia także Lewicę, o ile Lewica znajdzie pomysł na zagospodarowanie tego potencjału?

PiS powinien być gwarantem państwa prawa, wszelkie wykroczenia i naruszenia prawa powinny być traktowane zgodnie z obowiązującym prawem (stanowczo ale bez nadmiernej przesady). To na pewno nie zaszkodzi...


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo