2 obserwujących
7 notek
4829 odsłon
  258   0

Zmienić natychmiast treningi pilotów!

Admini - proszę do działu o Smoleńsku.


Wybory za nami, szafa otwarta. Podkomisja oszustów wyprodukowała kolejny film propagandowy. Za dużo nowego się nie dowiedzieliśmy. Z nowości: Pan Jabczyński wie jak się maluje wykres kołowy. To cieszy. Zdobywanie wiedzy jest podstawą. Zaprezentowano też kawałek papieru z Oregon z wynikami "TNT". Ciekawostką jest fakt, że Linus Paulus Laoboratory w Oregon State University nie zajmuje się badaniem materiałow wybuchowych, tylko czym innym, ale nie czepiajmy się. Ten kawałek papierka został podpisana przez doktoranta wespół z dwoma laborantami, więc ma moc.Dowiedzieliśmy się też, że "laboratoria z krajów NATO" odkryły RDX. Nazwy oczywiście nie podane, więc po doświadczeniach z poprzednimi "badaniami", "nasłuchami" itp. można przyjąć, że jest to standardowa bajka.


Najciekawsze było jednak po prezentacji. Zastępca Przewodniczącego Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego, dr Nowaczyk (przypomnijmy: wyrzucony za kłamstwa z Uniwerstytetu w Maryland, co jest jego największym osiągnięciem naukowym) wytłitował takie oto przemyślenia:

Wczoraj okazało się że @LasekMaciej
 od 10 lat nie dowiedział się jak działa TAWS. Dalej upowszechnia kolejny, obok „pancernej brzozy” mit, że piloci zignorowali komunikat Pull Up. Nie dociera do niego, że Smoleńsk nie był w bazie lotnisk i ten komunikat należało zignorować

To najlepiej podsumowuje poziom i wiedzę tego indywiduum. Niemniej, oczekuję od Premiera Morawieckiego zarządzenia o zmianie w sposobie szkolenia pilotów. Skoro taki autorytet tak twierdzi (w końcu "Zastępca (...) ds. Wypadku Lotniczego".

Smutne to wszystko. Najbardziej jednak zastanawia mnie nieudolność i kompletna apatia  pseudoposłów z PO (z kilkoma wyjątkami). Zamiast tracić czas na bezsensownie czas i energie na wysyłanie protestów wyborczych, strajki głodowe na mównicy itp. przedstawienia, może by tak zabrać się za działanie w sprawie Podkomisji?

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka