rk1 rk1
487
BLOG

"na wnuczka" i "za zgrzewkę" (deMOkratyczni w akcji)

rk1 rk1 Polityka Obserwuj notkę 72


deMOkratyczni zgłaszają co raz to nowe pomysły na oszustwa
w przypadku wyborów korespondencyjnych:


1. na wnuczka:

"Bądź kochanym wnuczkiem babci i nie zabieraj jej dowodu.
Zaproponuj jej, że odwieziesz jej kartę do urny,
po co ma się narażać? No po co?"
(prawa autorskie: Simply-ham)

Troche mnie zaskoczyły stosunki w rodzinach deMOkratycznych.
W mojej rodzinie niespotykane. Mój syn weźmie i dostarczy
do urny pakiet babci, a także swoich rodziców i siostry do urny.
A także sąsiadów, jeśli będą chcieli.

A jak to jest w rodzinach deMOkratycznych?

DeMOkrato, Ty nie masz zaufania do swoich dzieci i wnuków (jeśli je posiadasz),
albo zamierzasz coś zrobić z głosami swoich rodziców i dziadków
jesli Cie poproszą bys je doniósł do urny?




2. na zgrzewkę:

"No faktycznie, to spore zagrożenie.
Już widzę miliony tych drobnych pijaczków, dotychczasowych wyborców Dudy,
sprzedających swój pakiet wyborczy za zgrzewkę taniego piwa z dyskontu."

(właściciel patentu: deMOkrata elicitatus)

Tu krótkie pytanie, do ewentualnego rozwinięcia:  i kto będzie kupował te pakiety?


Wrzucam tutaj te pytania z dyskusji pod notką Twardka
skąd, zaczerpnąłem te deMOkratyczne patenty
https://www.salon24.pl/u/twardek/1037101,wybory-korespondencyjne-moze-byc-piekna-katastrofa

bo jedyne co dotychczas się wydarzyło po ich zadaniu
to wysyp czerwonych łapek.

musi deMOkratycznych łapek :D


-

rk1
O mnie rk1

https://rk1s24.wordpress.com/ ------ to już historia. blog nieaktywny

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (72)

Inne tematy w dziale Polityka