9 obserwujących
308 notek
484k odsłony
  185   0

Louis Tomlinson w Polsce! Co z biletami?

flickr/Fiona McKinlay, (CC BY-SA 2.0)
flickr/Fiona McKinlay, (CC BY-SA 2.0)
Louis Tomlinson, który sławę zdobył w zespole One Direction już niedługo pojawi się w Polsce. Przed chwilą skończyła się druga pula sprzedaży biletów. Gdzie można je jeszcze dostać?

Louis Tomlinson w Polsce

Louis Tomlinson, który światową sławę zdobył razem z Niallem Horanem, Liamem Payne,m Harrym Stylesem i Zaynem Malikiem, już niedługo pojawi się w Polsce.

Koncert Louisa Tomlinsona miał odbyć się już 24 sierpnia 2021 roku w warszawskiej Progresji, jednak w związku z pandemią koronawirusa jego trasa promująca album Walls musiała zostać przełożona.

Fani nie mają jednak na co narzekać, ponieważ na otarcie łez zaplanowano aż dwa koncerty w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się 13 kwietnia 2022 w Warszawie na Torwarze a drugi 14 kwietnia 2022 w Poznaniu (MTP).

Druga pula biletów

Przed chwilą rozpoczęła się sprzedaż drugiej puli biletów. Niestety, wnioskując z najnowszych tweetów, nie wszystkim udało się kupić biletu na wymarzony koncert w Poznaniu lub w Warszawie. Fani powinni jednak monitorować sytuację, ponieważ bilety pojawiają się i znikają.

One Direction

One Direction to irlandzko-brytyjski boysband, który światową sławę zyskał dzięki programowi X Factor. Co prawda One Direction nie wygrało - chłopaki zajęli trzecie miejsce, jednak to nie stanęło im na przeszkodzie, by podbić serca fanów.

W 2016 roku zespół wstrzymał swoją działalność, a jego członkowie: Niall Horan, Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson i Zayn Malik rozpoczęli kariery solowe.


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura