Niebinarny "Loki" już w Disney+. Kiedy będzie można oglądać w Polsce?

Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons
Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons
"Loki" to trzeci serial prosto od Marvela, a nie jak w przypadku poprzednich produkcji z zewnętrznych studiów. Dlaczego disneyowski Loki jest niebinarny i kiedy serial będzie można legalnie zobaczyć w Polsce?

Loki już w Disney+

Loki - najnowszy serial prosto od Marvela zadebiutował wczoraj na platformie Disney+. Niestety polscy widzowie nie zobaczą jeszcze najnowszej produkcji, ponieważ Disney+ w Polsce jeszcze nie wystartował i na tę chwilę trudno powiedzieć, kiedy platforma pojawi się w naszym kraju.

Fani nie dają jednak o sobie zapomnieć. W ubiegłym tygodniu zorganizowali na Twitterze akcję, w której domagają się startu platformy. 

W poprzedni wtorek w okolicach południa Twitter zalały posty z tagiem #chcemyDisneyPluswPolsce. Fani czekają już na Disney+ w Polsce ponad 570 dni, podczas gdy informacji dotyczących startu platformy w Polsce jak nie było, tak nie ma.

Zobacz także:

Absolutny hit

Teraz, kiedy w internecie pojawiają się pierwsze recenzje nowego serialu - Loki - rozgoryczenie widzów sięga zenitu. A wygląda na to, że jest czego żałować.

Według zachodnich widzów nowy serial o Lokim jest całkowicie zaskakujący.

Josh Wilding recenzent portalu Comic Book Movie napisał na swoim koncie na Twitterze:

Weźcie wszystko, co myśleliście, że wiecie o Lokim i to wyrzućcie, bo ten serial zaskoczy was i zapewni całkowicie nieoczekiwane podejście do MCU. Kochałem 'WandaVision' i naprawdę lubiłem 'The Falcon and The Winter Soldier', ale to wygląda na kolejny KULTOWY projekt ze studia Marvela

">

Niebinarny Loki

Oszczędzimy przyszłym widzom spoilerów, jednak ta informacja wstrząsnęła fanowskim światem. Ci, którzy obejrzeli już teaser doskonale wiedzą - najnowszy Loki jest niebinarny, co właściwie sugerowano już wcześniej w komiksach.

Teraz jednak producenci dali nam niezbite dowody na to, że Loki jest niebinarny W kartotece bohatera w TVA (Time Variance Authority), w rubryce "płeć" wpisano fluid. Na tę chwilę nie wiadomo jednak, czy wątek ten będzie rozwijany.

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj39 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura