"Dziewczyny z Dubaju". Film Dody miał prywatną premierę. Będzie hit?

Doda zrobiła prywatną premierę "Dziewczyn z Dubaju". fot. screen Instagram
Doda zrobiła prywatną premierę "Dziewczyn z Dubaju". fot. screen Instagram
Dziewczyny z Dubaju to najgorętsza primera tego roku. Producentką filmu jest Doda. W niedzielę 13.06.2021 odbyła się zamknięta premiera dla twórców filmu.

"Dziewczyny z Dubaju" to historia o polskich celebrytkach, które wyjeżdżały do Dubaju, aby się prostytuować. Na ten temat powstała książka "Dziewczyny z Dubaju", na podstawie której Doda postanowiła nakręcić film. Reżyserem produkcji została Maria Sadowska.

Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józka Pawłowskiego.

Premiera filmu Dody - kiedy trafi do kin?

W niedzielę 13.06.2021 Doda zorganizowała specjalny pokaz dla osób, które pracowały przy tworzeniu filmu. Aktorzy i technicy byli zachwyceni wynikiem.Kiedy film trafi do kin i będzie dostępny dla wszystkich. Doda zdradziła, że premiera zaplanowana jest na jesień. Wcześniej mówiono o premierze wiosną, jednak została przesunięta z powodu pandemii koronawirusa. Film może okazać się hitem, bo nazwisko Dody na pewno przyciągnie do kin rzesze widzów.

image
Doda zrobiła prywatną premierę "Dziewczyn z Dubaju". fot. screen Instagram

"Dziewczyny z Dubaju" - o czym jest film Dody?

Dziewczyny z Dubaju to film, który porusza kontrowersyjny temat polskich celebrytek, które wyjeżdżały do Dubaju, aby sprzedawać swoje ciało. Miały akceptować propozycje wyjazdów z arabskimi szejkami i przyjmować drogie prezenty. Od lat spekuluje się, kim miały być te kobiety.

Książka, na której Doda oparła film ujawnia kulisy tzw. "afery dubajskiej" z 2015 roku, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientami. Autor opisuje, jak wyglądał proceder werbowania modelek, aktorek i celebrytek oraz w jaki sposób jako "luksusowe prostytutki" arabskich szejków spędzały czas i zarabiały ogromne pieniądze. Książka wzbudziła wielkie kontrowersje, choć autor nie podaje w niej żadnych nazwisk, wiedząc, że ich ujawnienie mogłoby zniszczyć życie wielu osób.

Piotr Krysiak oparł swoją książkę na dokumentacji sądowej. Opisał przypadki sutenerek, które zostały prawomocnie skazane za to, że wysyłały polskie celebrytki do Dubaju w charakterze luksusowych prostytutek. Wśród oskarżonych znalazły się, m.in. zwyciężczyni konkursu piękności Miss Polonia, aktorka z filmu "Sfora", uczestniczka programu "Top Model" czy dziewczyna popularnego aktora serialowego. Osoby werbujące polskie celebrytki i fotomodelki korzystały zarówno z własnych znajomości, jak i z portali społecznościowych, wyszukując młode dziewczyny chętnie dzielące się z internautami swoimi roznegliżowanymi zdjęciami.

Czytaj też:

Autor podkreśla w swej książce, że wiele z kobiet, które zdecydowały się na wyjazd do Dubaju, było w stałych związkach. Były to niejednokrotnie szczęśliwe żony i matki. Ich partnerzy rzadko jednak wiedzieli, w jakim charakterze pracują one za granicą. One same często były przekonane, że wyjeżdżają pracować, jako hostessy na galach i luksusowych przyjęciach. Spełniając seksualne fantazje bogatych klientów i dotrzymując im towarzystwa, zarabiały niebagatelne sumy, a dodatkowo obdarowywane były drogimi prezentami, np. torebkami luksusowych marek czy biżuterią.

KJ


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura