196 obserwujących
2507 notek
5637k odsłon
  443   0

Czego najbardziej obawiał się Gustaw Holoubek?

Wydarzenia społeczno polityczne w Polsce zaczynają zmierzać w bardzo niebezpiecznym kierunku. Narasta agresja, brak wzajemnego poszanowania obywateli i polityków, co z każdym dniem coraz poważniej zagraża jakimś niekontrolowanym wybuchem.

Bardzo państwa tedy proszę o obejrzenie tej jednominutowej wypowiedzi wspaniałego aktora, a zarazem pedagoga, członka Polskiej Akademii Umiejętności, a także posła na Sejm oraz Senatora Rzeczpospolitej Polskiej śp. Gustawa Holoubka:

                                                                                    https://www.youtube.com/watch?v=SbyJghjSZ4w 

A teraz mam do Państwa drugą prośbę o spokojną, rzeczową i merytoryczną dyskusję na temat stanu społeczno politycznego naszego państwa na dzień dzisiejszy. 

Myślę, że taka dyskusja jest potrzebna, na wszystkich szczeblach hierarchii społecznej, od dyskusji na blogach, aż po ogólnonarodową debatę publiczną.

W oczekiwaniu na spokojną i poważną wymianę myśli i opinii Gości mojego blogu pozdrawiam serdecznie wszystkich Państwa, - bez wyjątków.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo