195 obserwujących
2574 notki
5730k odsłon
  587   0

Premier doszedł do granicy błazeńskiego absolutu, za czym jest już tylko czarna dziura

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy Wp WIADOMOŚCI, vide: https://wiadomosci.wp.pl/morawiecki-o-iii-wojnie-swiatowej-wyjatkowo-ostra-reakcja-tuska-6697555074624064a informuje:

„Mateusz Morawiecki w rozmowie z "Financial Times" oskarżył Unię Europejską o wysuwanie wobec Warszawy żądań z "pistoletem przystawionym do głowy".

"Jeśli Komisja Europejska rozpocznie trzecią wojnę światową, zatrzymując obiecaną gotówkę Warszawie, to będziemy bronić naszych praw każdą bronią, jaką mamy do dyspozycji" - mówi polski premier w "Financial Times".

Mój komentarz:

Wypowiedź polskiego Premiera, która ukazała się dzisiaj na pierwszych stronach najbardziej renomowanych gazet świata, skłania mnie do zaryzykowania tezy, iż rzeczony nieszczęśnik cierpi na gwałtownie pogłębiającą się depresję, której źródłem jest mania prześladowcza polegająca na urojeniu, iż krwiożercza Unia Europejska ukrywa przed nim istotę praprzyczyny sprawczej prześladowań Bogu ducha winnej Polski, - która tylko jemu jedynemu nie jest znana.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka