191 obserwujących
2616 notek
5786k odsłon
  841   1

PiS już nigdy nie wygra wyborów!

Opozycja może spać spokojnie, bo teraz pisowcy się sami pozagryzają!


Motto słowno muzyczne:
W nagim świetle ujrzałem
10 000 ludzi, a może więcej
Ludzi, którzy mówili, ale nie rozmawiali
Ludzi, którzy słyszeli, ale nie słuchali…, - posłuchajcie tylko: https://www.youtube.com/watch?v=u9Dg-g7t2l4

A teraz do rzeczy.

Pytacie Państwo, dlaczego PiS nie wygra wyborów?

Odpowiadam:

Bo właśnie wicemarszałek Terlecki ogłosił publicznie, że " błogosławiona" Barbara Nowak na zlecenie Jarosława Kaczyńskiego została obroniona przed dymisją.

Dlaczego Kaczyński tak zdecydował?

Odpowiadam:

Bo nie można było zdymisjonować Barbary Nowak, która jest pisowskim sztandarem walki z „tęczową zarazą”, wespół z abpem Jędraszewskim – patrz zdjęcie, którym zilustrowałem notkę.

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Dlaczego?

Bo rzeczona decyzja Kaczyńskiego rozpoczęła otwarty rozłam w PiS-ie na zwolenników szczepień i nieuleczalnie nawiedzonych antyszczepionkowców, których jest w PiS znacznie więcej niż mogło się zdawać, - co niechybnie sprawi, że w partii Jarosława zacznie się bratobójcza wojna, dzięki czemu Prawo i Sprawiedliwość już nigdy nie uzbiera większości potrzebnej do wygania wyborów.

Dlaczego tak się stanie?

Bo za kilka tygodni zacznie się w Polsce apokaliptyczny szczyt epidemiczny nowych mutacji Covida i Polacy zaczną masowo umierać, nie tylko z powodu Covida, lecz braku miejsc w szpitalach dla ciężko chorych na inne choroby, - co będzie skutkować totalną kompromitacją pisowskich antyszczepionkowców, których rozwścieczony suweren oskarży o spowodowanie tej tragedii narodowej.

Oj! Będzie się działo!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Czytaj także:
Dziwny sen dziś w nocy miałem ” – vide: https://www.salon24.pl/u/salonowcy/1196453,dziwny-sen-dzis-w-nocy-mialem

UWAGA!

Jest tak, jak napisałem w notce.
Przed chwilą (wtorek, 11 stycznia) Onet, - vide: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/adam-niedzielski-kurator-oswiaty-barbara-nowak-powinna-zostac-zwolniona/p3q55nv?utm_source=browser_viasg_wiadomosci&utm_medium=pushpushgo&utm_campaign=allonet_00d_&srcc=ucs poinformował, cytuję:
Minister zdrowia: kurator oświaty powinna zostać zwolniona
— To, że podam się do dymisji, nie zmieni rzeczywistości. Nie można się obrażać na grawitację. (...) Zna pan mój stosunek do wypowiedzi Barbary Nowak — mówił w TVN24 Niedzielski. Jak zaznaczył minister zdrowia, wciąż jest za odwołaniem małopolskiej kurator oświaty, która w piątek — mówiąc o szczepieniach — stwierdziła, że "nie są do końca znane konsekwencje tego eksperymentu".
Niedzielski dodał, że nie wyobraża sobie, by urzędnik Ministerstwa Zdrowia wypowiadał się na temat polityki edukacyjnej w Polsce. — To już jest pewnego rodzaju nietakt — dodał
Szef resortu zdrowia przyznał, że dialog z Ministerstwem Edukacji i Nauki jest "trudny". — Wyznajemy nieco inne systemy wartości i system rozumienia tego, jak wygląda obrona życia ludzkiego (...) — powiedział
— Nie przestanę uważać, że obowiązek szczepień wśród nauczycieli to obowiązek, który powinien mieć miejsce. Kierownictwo polityczne PiS jest absolutnie zwolennikiem obowiązkowych szczepień — stwierdził szef resortu zdrowia.

Dzisiaj także Salon24 poinformował, że według sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej”, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1196633,polacy-ocenili-kto-odpowiada-za-wysokie-ceny-paliw-energii-zywnosci , za wzrost cen podstawowych produktów żywnościowych, np. chleba, cukru, mąki, - największa grupa badanych (63,5 proc.) obwinia rząd Prawa i Sprawiedliwości.Lubię to! Skomentuj43 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka