193 obserwujących
2879 notek
6113k odsłon
  211   1

„Ostatnie podrygi konającej ostrygi”

Zawsze mówiłem, że mamy zdolną młodzież!
Zawsze mówiłem, że mamy zdolną młodzież!
Polityczne trzęsienie ziemi!

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1253819,niespodziewana-dymisja-wisi-w-powietrzu-odejdzie-najblizszy-wspolpracownik-morawieckiego informuje:

Niespodziewana dymisja wisi w powietrzu. Odejdzie najbliższy współpracownik Morawieckiego. Michał Dworczyk ma podać się do dymisji i odejść z rządu - informuje nieoficjalnie radio RMF FM. Miałoby to wzmocnić premiera Mateusza Morawieckiego, którego rządy osłabiała afera z wyciekiem służbowych maili z prywatnej skrzynki obecnego szefa KPRM. Nad Mateuszem Morawieckim zaczęły się zbierać czarne chmury w związku z problemami dotyczącymi energetyki, węgla i inflacji. W ub. tygodniu zaczęły pojawiać się w mediach pogłoski o możliwej zmianie premiera. O tym musiałby zadecydować Komitet Polityczny PiS. To zgromadzenie może udzielić rekomendacji do kierowania rządem nowej osobie. Przeciwnicy premiera wskazują kolejne kandydatki na jego stanowisko. Najpierw środowisko byłego Porozumienia Centrum proponowało funkcję Beacie Szydło. Była premier wg informacji RMF FM odmówiła. Teraz faworytką przeciwników Morawieckiego ma być obecna marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Część działaczy podobno już liczy głosy...

Mój komentarz:

Tym razem, - tytuł notki wystarczy.

Musicie Państwo także przyznać, że patrząc na zdjęcie, którym zilustrowałem notkę nasuwa się niezaprzeczalny wniosek, że mamy niezwyczajnie uzdolnioną młodzież. 

Mniam! Mniam! Jest smak!!!

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale