194 obserwujących
2922 notki
6166k odsłon
  304   0

„Srali muszki do pietruszki, przyjdzie wiosna, będzie lepiej trawka rosła”

Fioły starego pierdoły

Portal internetowy Salon24, - vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1268552,prezes-pis-o-mniejszosciach-seksualnych-czasem-obojnactwo-czasem-trudnosci-psychiczne właśnie poinformował:

Musimy bronić tej chrześcijańskiej cywilizacji, która jest najbardziej przyjazna człowiekowi - mówił w niedzielę podczas spotkania w Nowej Soli (woj. lubuskie) prezes PiS Jarosław Kaczyński. Chcemy demokracji, prawa zwykłych obywateli do decydowania o swoim losie - dodał.

Prezes PiS ocenił, że obecnie są przypadki cenzurowania, a nawet penalizacji wypowiedzi broniących tych podstawowych normalnych wartości. – To wszystko dzieje się pod hasłem walki z mową nienawiści. Tylko to jest tak, że jeśli mowa nienawiści jest kierowana przeciwko nam, czy przeciwko naszym przedstawicielom, to jest wszystko w porządku – zauważył lider PiS.

Według niego, cenzura i próba penalizacji następują, gdy mówi się coś nawet nie w czyjąś stronę, tylko w imię zwykłego zdrowego rozsądku. – Jak choćby wtedy, kiedy ktoś kwestionuje to, że kobiety rodzą się kobietami, (...) a mężczyźni mężczyznami – zaznaczył…

Mój komentarz:

Pytacie Państwo, co to za dziwny tytuł?

Odpowiadam:

Moja ciocia Tosia zwykła była używać tego powiedzonka, gdy w czasie rodzinnych obiadów, wuj Florian, który był monotematycznym starym pierdołą, - zaczynał od rzeczy bredzić.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale