4 obserwujących
181 notek
76k odsłon
246 odsłon

Gołosłowność: w hołdzie @Staremu

Wykop Skomentuj38

Nieoceniony, choć doceniony Bloger, Kolega @Stary, opublikował był nieocenioną, choć docenioną notkę https://www.salon24.pl/u/stary/1048739,zderzenia

W owej nieocenionej, choć docenionej przez Panią Bognę i jej Czterech Adminów notce, Kolega @Stary napisał m.in. 

"Media też głoszą, że ministerstwo zdrowia za 44,5 mln euro kupiło zagraniczne respiratory od firmy, która handluje bronią i znajduje się na czarnej liście ONZ. Wyszło po 160 tysięcy złotych za sztukę, kiedy można było zapłacić połowę tego, kupując je bezpośrednio i od polskiego wytwórcy.”  

Podjąłem śmiertelne ryzyko polemiki z Nieocenionym i Docenionym, prosząc Go uprzejmie o wskazanie polskiego producenta respiratorów. Nieoceniony, choć Doceniony odmówił. Dyskusja trwa i prawdopodobnie zakończy się tradycyjnym banem.  

Zanim to jednak nastąpi, chciałbym poinformować PT Czytelników Blogera Starego, że trwa on w mylnym błędzie, gdyż w Polsce nie produkowano respiratorów w chwili pojawienia się u nas Covid 19. Nawet jeśli podejmowane są obecnie próby uruchomienia takiej produkcji, to będące jej efektem wyroby nie są dopuszczone do obrotu rynkowego, chociażby z powodu braku certyfikacji. No, chyba że propisowski portal money.pl łże bezczelnie:  

https://www.money.pl/gospodarka/polskie-respiratory-predzej-moze-sie-skonczyc-epidemia-niz-powstana-6495564568193153a.html 

Bloger Stary lubuje się w lapidarnych i wyrafinowanych tytułach. Pozwolę sobie zasugerować, żeby kolejną notkę opatrzył tytułem: GOŁOSŁOWNOŚĆ. 

Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo