212 obserwujących
2133 notki
3747k odsłon
  2061   9

No i jak tu zrobić siusiu ?

image

Moredon Primary School 

Postępowi nigdy nie było po drodze z ciemnogrodem. Ciemnogród zawsze kłody rzuca, nie docenia epokowości jakichś rozwiązań, na przykład w kwestiach obyczajowych. Ostatnio ciemnogród ujawnił się w Primary School w Moredon, gdzie w ramach postępu wprowadzono toalety unisex.

Po prostu ośmioletni brzdąc korzysta z pisuaru wiszącego na odpowiedniej dla niego wysokości, a koleżanka ośmiolatka nie odczuwająca jeszcze płciowości, choć zapewne dostrzegająca różnicę w detalach, które być może okażą się bardzo istotne i ciekawe w przyszłości, spogląda z zaciekawieniem na siusiaka klasowego kolegi. No i jak w późniejszych latach - jeśli jednak dziewczynka odkryje, że jest kobietą - skupić się na klasówce, jeśli toalety unisex w Primary School w Moredon zostaną zachowane ?

 Na razie z powodu autystycznej dziewczynki, która dostała szału na widok kolegi przyglądającego się  jej, kiedy ta korzystała z sedesu - wprowadzono pewne poluzowanie toaletowych rygorów.

Z uwagi na to że dziewczynki nie potrafią jeszcze korzystać z pisuarów, wspomniania dziewczynka korzystała z sedesu. Ale to się z czasem zmieni, ludzie zrozumieją, dziewczynki też. Na razie nie zrozumieli rodzice i po protestach szkoła zmodyfikowała nieco politykę pisuarowo - sedesową. Zachowano toaletę unisex, a dla dzieci z rodzin zacofanych pozostawiono toalety z kółeczkiem i trójkącikiem. Ale to się musi zmienić, takie zacofanie nie może funkcjonować w XXI wieku. 

Lubię to! Skomentuj102 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości