183 obserwujących
1958 notek
3230k odsłon
5629 odsłon

Birmingham. Trzaskowski w opałach

Wykop Skomentuj176

image

Oszaleć można. Wszystko w moim jako tako uładzonym świecie zostało wywrócone.

W oparciu o podręcznik politologii byłem w stanie rozpoznać chadeka, liberała, lewicowca, ludowca, komunistę i centrystę oraz przy pomocy Gazety Wyborczej, faszystę. Gdzie szukać politycznego targetu Koalicji Europejskiej nie wiem. Facet, który nie miał prawa jazdy, karty kredytowej, a kieszonkowe wypłacała jemu mamusia - kiedy jeszcze żyła - okazał się rekinem finansów, któremu Bill Gates mógłby prasować sznurówki, a Donald Trump mógłby być co najwyżej windziarzem w jego dwóch wieżowcach. Facet, który przez cały okres swojej politycznej aktywności był uważany za kryptogeja, w ostatnim tygodniu okazał się gejo i lesbo - żercą, a jego partia najchętniej przyczepiłaby zwolennikom LGBT różowe trójkąciki i wysłała do kacetu. Jak to ogarnąć i jak pojąć rozumem te wszystkie wolty w ocenach Kaczyńskiego Jarosława ? Do tego formacja tego pana - zgodnie ze słowami posła Brejzy - nakręca się seksem jak mało która. To akurat możemy puścić mimo uszu, bo poseł który jako jedyny na świecie przeżył zamach na własne życie z użyciem sławojki ma prawo do mówienia co mu się podoba. Trauma. My i tak wiemy, że choć PiS nakręca się seksem to połamana otomana była sprawką prominentnego posła PO.

image

Od tygodnia na portalach nie czytam o niczym innym jak o bezpardonowym ataku PiS na tzw. deklarację Trzaskowskiego dotyczącą edukacji seksualnej w stołecznych szkołach. Atak ów nie dziwi mnie, bo jak głosi raport OKO Press, Polska i Łotwa to dwa najbardziej homofobiczne kraje Unii, choć to w UK w ubiegłym roku odnotowano 2000 ataków na tle homofobicznym. Polska to kraj ciemnogrodu, kraj zacofany, ludzie też zacofani, nie czają bazy, nie wiedzą na czym polega postęp. Tak sobie myślałem, aż dziś otwieram brytyjską gazetę, a tu się objawił drugi homofobiczny naród idący z nami łeb w łeb.

image

Otóż w Birmingham, w Parkfield Community School 600 dzieci nie chodzi na zajęcia w ramach protestu przeciw edukacji seksualnej i propagowaniu relacji homoseksualnych w najmłodszych klasach. W akcji " Edukacja nie indoktrynacja " bierze udział ponad 80 % uczniów. Protest trwa mimo, że prowadzący lekcje jest fachowcem wysokiej klasy, autorem podręcznika z zakresu homosexual equality i laureatem nagrody " World's best teacher " Być może rodzicom przeszkadza fakt, że nauczyciel jest aktywnym gejem.

image

A może uważają całą akcję edukacyjną za bezcelową, skoro UK w ciążach nastolatek plasuje się na " rekordowo " wysokim miejscu, tuż za Mołdawią i Ukrainą, a w aborcjach wśród nastolatek jest w Unii absolutnym numerem 1. Jak te liczby wyglądają wśrod nastoletnich chłopców nie wiem, bo nie mam jeszcze dostępu do badań prof. Moniki Płatek, jeśli takie dane się pojawią notkę oczywiście uzupełnię. Na wydarzenia w Birmingham musi być oczywiście wzięta poprawka, bowiem rzecz dzieje się w mieście zamieszkałym przez muzułmanów ( 30 % ), a 90 % uczniów w strajkującej szkole to dzieci z rodzin muzułmańskich. I w tym momencie powinna się w głowach lewicowców i zwolenników LGBT zapalić czerwona lampka, bo tak właśnie będą już wkrótce wyglądać lekcje tolerancji, propagowania homozwiązków i cała edukacja dotycząca sfery seksu. Będzie to czas kiedy ludzie zatęsknią do homofobicznego i nietolerancyjnego PiS-u. Sądzić, że muzułmanie nie będą mieć za 25 lat liczącej się reprezentacji w parlamentach Europy, może tylko naiwny głupiec. Dla przypomnienia, 25 % mieszkańców Brukseli to muzułmanie. Może nie tylko liczącą sie reprezentację w parlamentach, ale i w jakiejś Szwecji rząd większościowy ? Kto to wie ? Pani mi mówi niemożliwe ? pani mi mówi, że to żart ? bo my mamy szampana i foie gras oraz produkujemy samochody elektryczne i komputery ? To wszystko dopiero przed nami. Przedsmak w każdym razie jest.

image


Wykop Skomentuj176
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo