41 obserwujących
740 notek
922k odsłony
  1579   0

Bolszewicy wykańczają mienszewików

To zjawisko wspomniany redaktor Ziemkiewicz słusznie określił jako wycinanie mienszewików przez bolszewików, epatując społeczeństwo Kiereńskim. Mało kto wie kto to był ten Kiereński. W każdym razie który raz my przechodzimy przez ten proces? Drugi czy Trzeci? 1917 to był pierwszy raz, który miał apogeum w 1920 roku. Bitwa Warszawska, ściągająca na nas niechęć całej postępowej Europy i Unii Europejskiej. Potem 1944 i ówczesne dociskanie śruby  a teraz to. Ileż razy można się dawać nabierać?

III Ideologia LGBT

Towarzysz Lenin słusznie zauważył, że rewolucja ma swoje etapy i każdy etap ma swoją prawdę etapu, która się zmienia nawet o 180 stopni wraz z etapem. My jesteśmy zapóźnieni, na poprzednim etapie gdzie nie ma ideologii LGBT. Na następnych etapach już jest, np zniszczenie rodziny. Jako że podaję wiedze z następnych etapów los mój jest nielekki. Kiedy pisałem, że kobieta osiągając orgazm z mężczyzną kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując opresję, której ulega to nikt nie chciał wierzyć. Tamci się miotali że zdradzam ich tajemnice a nasi niegramotni, w pale się nie mieściło. Teraz będę opisywał powoli tą ideolo LGBT co jest o tyle ważne, że z uwagi na polską specyfikę może powstać u nas organizacja homoseksualistów nie identyfikujących się z wspomnianą ideologią LGBT, a nawet ją zwalczających. Tzn chcących przekonać społeczeństwo, że są normalni a nie popierniczeni. Wróżba ta moja powoduje ataki furii w różnych miejscach, co mnie nie dziwi. Nie o tym jednak chciałem pisać:

Okazało się dowodnie, że na PiS nie ma co liczyć i sami musimy opracować swoją linię ideową. Moje przemyślenia są takie:

W zasadzie dlaczego się musimy przejmować jakimiś problemami drugorzędnymi bez znaczenia dla nas? Czy oni się przejmują naszymi problemami? Na razie jesteśmy zajęci zwalczaniem antypolonizmu i katofobii. Ile kościołów jest rocznie podpalanych na terenie Unii Europejskiej i ilu księży jest mordowanych? A u nas co się dzieje? Jak ktoś chce czegoś od nas to niech na początku pokaże swe zaangażowanie w rozwiązywanie tych problemów, które z definicji są poważniejsze. Etc. etc. Ośrodek Monitowania Zachowań Katofobicznych niech ufundują.

Jeden z drugim gada raz to, raz sio. Pomarudzi trochę a konstruktywnego nic nie wymyśli.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka