Smok Eustachy Smok Eustachy
679
BLOG

Dali mnie pizzę oprawcy

Smok Eustachy Smok Eustachy Protesty społeczne Obserwuj temat Obserwuj notkę 14

Feministki do moich tez nie mają startu choćby cała Rada Konwulsacyjna przy Przewodniczącym Rady Państwa , która się zainauguruje w Święto Zmarłych wysiliła swe mózgownice.  Weźmy tą na przykład z poprzedniej notki:

Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska, sędzia TK Krystyna Pawłowicz, Kaja  Godek, Magdalena Korzekwa-Kaliszuk są kobietami i wszelka przemoc wobec nich jest przemocą wobec kobiet i gwałci Konwencję Przemocową.

Żadna nie podskoczy intelektualnie nawet gdyby ją wsparł sam bloger echo24, który nie próbował nawet zmierzyć się z tematem w komciu pod którąś tam moją notką. O proszę kolejny przykład:

http://egrudziadz.pl/grudziadz/grudziadz-wiadomosci/hejt-i-nienawisc-na-ulicach-grudziadza-taka-twarz-maja-protesty-wyzwiska-od-ku-innego-typu-wulgaryzmy-w-strone-jednej-z-dzialaczek-policja-nie-reaguje.html?fbclid=IwAR39lpm4Aahmhtv_wK05SUG2MACChk_GpbiMifJIi0g4vgBlMxNxVHXfoUE

Żadne nawet nie próbuje. Ustalmy natomiast podstawowe fakty: jeśli zwyzywasz kogoś od nazioli i on cię strzeli w kły to jest twoja wina. Późniejsza odpowiedzialność gościa za połamanie twojej szczęki nie poprawi sytuacji twej. Podobnie jeśli wystartujesz do kogoś z tekstem "wy*******lać i cię lutnie to w odczuciu społecznym jesteś sprawcą. Pisze to, gdyż doszliśmy do etapu: "prosie pani ja nic nie robiłem". Niby to takie młode a sklerozą ogarnięte. Zandberg, Lemapart i inni robią z siebie gupków, jak to czynią regularnie przy każdej okazji od 5 lat. Kościoły nie biegają po ulicach i nie ścigają gimbazy po ulicach. Jest odwrotnie: zaczęło się od ataków gimbazy na kościoły, których bronili normalni ludzie. Miliony ludzi widziało zdjęcia, filmy które to dokumentują. Ale Zandberg nie rozumie. Kiedyś było Szumi nie rozumi a teraz jest Zandberg nie rozumi. Zaczęliście to czemu płaczecie.

image

https://twitter.com/cezarygmyz/status/1322305482271449088?s=20

https://twitter.com/bogdan607/status/1321904259051491333?s=20

https://twitter.com/stumbras3/status/1322247839766978560?s=20

II

Jak wiadomo Lempart gwałci nie tylko Konwencję Przemocową, ale i Kartę praw podstawowych Unii Europejskiej prawo do wolności i bezpieczeństwa osobistego; prawo do poszanowania prywatności i życia rodzinnego; ochrona danych osobowych. Ujawniają prywatne dana różnych ludzi, jak Kaja Godek. Telefony i adresy.  Naiwniaki zwracają im uwagę z przyczyn moralnych, tymczasem oni takich kategorii nie rozumieją. Do tej pory powstrzymywano się od ataków na mieszkania prywatne itp. głownie z tego względu, że każdy ma mieszkanie i boi się odwetu. Lempart zaś o tyle jest nowatorska, że wyraźnie pragnie przeżyć nalot kibolii gdyż osiągnie wtedy ekstazę. Na pieszczotę jednak trzeba sobie zasłużyć. Jak ten ich strajk kobiet ma siedzibę na 2 piętrze to dadzą radę skakać, a jak na 4 to może być problem. Zirytuje kogoś w końcu i sama sobie będzie winna. Nie wiem do końca czy ona udaje tępą czy taka jest na prawdę? W każdym razie jej numer telefonu wypłynął i wydała z siebie kwik:

https://twitter.com/tylko_prawda_/status/1321919663341772801?s=20

Ktoś jej wysłał pizzę. W sumie to uczynili dobry portret psychologiczny i ją trollują. I będą jeszcze bardziej trolować bo wtedy wychodzi na jaw jej niezrównoważenie. Będzie wykrzykiwać różne takie pierdoły, że reżim ją prześladuje wysyłając pizzę. Czyli ośmieszać się. Dobrze, że tak jest bo bicie osób upośledzonych jest głęboko nieetyczne.

image

Z drugiej strony ma ona tyle rozumu, żeby osobiście nie prowadzić do boju hufców swoich gimbonaziolątek, tylko uciekają:

https://twitter.com/stumbras3/status/1322247839766978560?s=20

pod takimi znakami protest się bowiem odbywa:

image

Sam już nie wiem. Może ewakuuje się ona z kasą ze zbiórek i już. A może ni. Weźmy audycję:

https://twitter.com/Patrycja_Ste/status/1321829420492095489?s=20

Lempart wyznała tam, trzeba robić to, co się czuje, to co się myśli i to co jest skuteczne. I na co zasłużyli. No i kibolia odpowiedziała na jej wezwanie: robi to co czuje, to co myśli i to co jest skuteczne. Czyli bije  bandyterkę, która na to zasługuje. Sama nie jest konsekwentna i nie mówi wprost, że jeśli ktoś uważa, że powinna zebrać łomot to może ją strzelić w trąbę. "Pani Lichocka zdziel mnie mokrą ściera przez łeb" - takiego wezwania powinna dokonać. Ogólnie to wyraźnie stawia Lempart na rozwiązania siłowe. Że się mają zbuntować katolicy bo ziazia. Zobaczymy, kogo jednak ta ziazia spotka.

Jej kompletny brak ogarnięcia jest widoczny w wywiadzie w Polityce https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1976712,1,marta-lempart-nie-rozejdziemy-sie-bedziemy-walczyc-do-skutku.read gdzie w niezborny sposób przedstawia swoje poglądy: będzie dymić dopóty  nie obali Kaczora.

W poniedziałek blokady ulic, w środę strajk generalny, w piątek wielka manifestacja w Warszawie. Co się stanie, jeśli te kroki nie zdadzą egzaminu?
Nie powiemy. Natomiast wydarzą się kolejne rzeczy. W zeszłym tygodniu mówiłyśmy, że będą konsekwencje, i mało kto nam wierzył, dziś mówię: jeśli PiS się nie ugnie, będą kolejne konsekwencje. Mogą sobie wprowadzać lockdown i Żandarmerię Wojskową, ale to niczego nie zmieni poza naszą strategią działania. My się w piątek nie rozejdziemy, będziemy protestować do skutku.

Do skutku to znaczy do kiedy? Dziesięć lat może im zejdzie na tych protestach? Ta śmiała deklaracja ma skutek samobójczy, bo jak się za parę dni to załamie okaże się niewiarygodna. Tak było z poprzednimi akcjami: jak już mówisz, że zaraz PiS padnie a on nie pada to wychodzisz na gupka. Tak było z pierwszym ciamajdanem i innymi akcjami. Słabe dziennikarzątko nie pyta się jej, co będzie jak pisiory nie będą chciały się obalić i jak zamierza walczyć z milionami pisowców? Czy na pewno się policzyła, czy będzie tak jak z atakami na kościoły? Hura na kościoły, niszczyć i bić kobiety. A potem zdziwienie: jak to bronią się? A potem ucieczka.

Jak sobie poradzą z nieuchronną kontrą? Naprawdę jestem ciekaw. Na razie płaczą, że ich biją.

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo