40 obserwujących
668 notek
774k odsłony
  114   0

PiS'2015

Gruchnęła plotka że Polsat szykuje nową audycję satyryczno-polityczną na wzór Szkła Kontaktowego i w Tyle Wizji. Są to plotki niczym nie potwierdzone więc najpierw może potwierdźcie  a potem róbcie gównoburzę? Gwiazdami tam mają być Jaruzelska i Ziemkiewicz. Weźcie jeszcze Warzechę i Otokę-Frąckiewicza. Takie imprezy nie udawały się (Interia!) bo totalni dostawali kociokwiku i zaczynali się miotać, że się nie godzi z pisiorami pod jednym dachem. Teraz deepface Węglarczyka z Onetu się spieniła. Pseudowęglarczyku zatrudniasz chyba Warzechę do felietonów który jest gorszy niż Ziemkiewicz? Nie?

Polsat dostrzegł chyba powstanie takiej centrowej grupy zmęczonej nieco toporną propagandą TVN i TVP. Stąd robi się przestrzeń na taki obrotowy program w którym zelżą i reżim i opozycję. Ale uwaga: jeśli zachowają minimum przyzwoitości to będą musieli być propisoscy, bo tak się przyzwoitość rozkłada w społeczeństwie.Weźcie se puśćcie filmy Ziemkiewicza i wyobraźcie że to idzie w Polsacie. O to chodzi. Jest to dalsze rozpychanie się pisizmu. Jaruzelska też jest propisoska z uwagi na programy, które tworzy. Zaprasza pisiorów, co powduje ból zadka totalnych i prowadzi swe wywiady w antytotalnym stylu. Wolałbym aby takimi cechami wyróżniała się np. Lichocka no ale trudno.

Kolejną grupa docelową są ludzie wierni ideom z którymi PiS szedł do wyborów w 2015 roku i którym nie podoba się sprzeniewierzenie tym ideom. Tj Kaczor się sprzeniewierzył im forsując piątkę dla zwierząt, GLOBCIO i inne takie. I tu warto jakiś rozrachunek zrobić. Obrona polskich interesów o. Węgla.

Czy w Polsacie nastąpi bunt pracowników oburzonych Ziemkiewiczem? No nie sądzę. Fali rezygnacji nie będzie i przecierpią. To już nie te czasy.Ale jeśli w Polsacie jest jakaś szyszka totalna z chowu Wyborczej to impreza się nie uda. Może takich planów w ogóle nie ma? Ale z drugiej strony skoro Ziemkiewicz nie zaprzecza to coś może być na rzeczy? Autonomię se muszą zagwarantować. Ciekawe, szczególnie że pisiory na tłiterze też toczą pianę...


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale