Smok Eustachy Smok Eustachy
289
BLOG

Substancja a fala obecna

Smok Eustachy Smok Eustachy Polityka Obserwuj notkę 3

Im bardziej szczepionka nie działa tym więcej leci piany z pyska szczepów którzy obnażają swoją indolencję używając terminu "antyszczepionkowcy". Nie mamy do czynienia jednak ze szczepionką tylko ze substancją, dlatego terminu "antysubstancjojojowcy" powinni używać. Co za porażka.

Kim są ci antyszczepionkowcy? Jeśli jesteś za szczepionkami i szczepisz się na wszystko, na polio, na odrę, nawet na grypę to jesteś anstyszczepionkowcem. Nawet jeśli sam się zaszczepiłeś Fajzerem czy tam czymś to dalej jesteś antyszczepem jeśli uważasz, że każdy powinien sam decydować czy się szczepi czy nie szczepi. Tylko jeśli jesteś za przymusem, lokdaunem to jesteś szczepem czyli porąbanym. Nie od tej strony trzeba zaczynać a od rzetelnego zbadania bezpieczeństwa.

image

Jedyną wiadomą rzeczą są tu zyski producentów szczepionek, które są gdzieś tam znane. A ci mają schemat biznesowy wspaniały: coś jakby sprzedać komuś wadliwy dom i przez dekady czerpać dyski z napraw i modernizacji. Jak tak się da to super. Myślę, że oni prognozują zyski tak: dziesięć dawek szczepionki na łebka i 30 milionów zaszczepionych daje nam trzysta milionów dawek w samej Polsce za np. 50 złotych sztuka co daje nam piętnaście miliardów (15 000 000 000) obrotu w samym naszym kraju ojczystym. Jakby dwie dawki wystarczyły to marne grosze w porównaniu by zarobili. Dlatego obserwujemy niezwykła mobilizację w walce o te zyski. A to prezes Astry stoi za ustawą dająca przedsiębiorcom prawo do naciskania pracowników, a to trole na Tłiterze szaleją a prof Simon w TV.  W sensie pracodawca ma mieć prawo do zmuszania do szczepień poprzez inwigilację czy tam coś. I posły pisiorskie się pod tym podpisały ale jak zorientowały się co to jest to wycofały podpisy.

Media tymczasem podają doniesienia niepokojące:

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-16/zaszczepili-93-proc-doroslych-mieszkancow-teraz-przywracaja-restrykcje/

Irlandia, 93% zaszczepionych i zachorowania rosną? No jak? Pora sobie zadać pytanie czy substancje spełniają parametry skuteczności które były podane przy wydawaniu warunkowej zgody na stosowanie? Bo jak nie to chyba trzeba wycofać tę zgodę i substancje wycofać zgodę na stosowanie?

https://twitter.com/i/status/1465619086306594823

(tu redaktor Warzecha)

II "Szczepionki" nie działają

Konstatacja powyższe budzi nieuzasadniony opór szczepów. Przypomnijmy jednak jakie były podawane parametry "szczepionki"? Skuteczność 97% i substancja miała powodować zniesienie ograniczeń a wręcz zakończenie epidemii. 70 procent miało wystarczyć a tam w tej Irlandii 93% nie wystarczyło. Jakiś profesor wywodził ostatnio (nie chce mi się szukać gdzie to był bo to bełkot) że pomylili się. No nie pomylili się tylko kłamali bo nie mieli żadnych podstaw żeby podawać  efekty działania "szczepionek". Coś tam im podziałało ale nie wiadomo było czy się to utrzyma przez pół roku i czy na nowe mutacje podziała. Nie mogli tego wiedzieć ale kłapali paszczę że będzie działać. Miało to na celu jedynie wyciągnięcie kasy za substancję.

Zgodnie z przewidywaniami ten blef się skończył i już są informacje że w Anglii 4 dawka ma być w 3 miesiące po trzeciej. Nie działa to po prostu. Dodatkowo oczywistym jest że zaszczepieni substancją też roznoszą wirusa więc idea paszportów covidowyc hjest absurdalna.

III

Nie o tym jednak chciałem pisać a o lekach:

Zadajmy pytanie, czy ta cała komisja przy premierze która nic nie robi powinna zająć się szukaniem leków? Jest trochę chyba leków antywirusowych i powinni chyba się skupić jednak na sprawdzeniu, czy któryś z nich nie pomaga. Tymczasem oni nie badają nic. Opierają się chyba na tym, co poczytają w gazetach. Jak to wygląda? Potworna pandemia, koszt społeczny to 300 miliardów, lokdauny, maseczki, szczepy a nie ma pary groszy na sprawdzenie leków?

Jeśli jest nowy wirus to wiadomo, że nie będzie leku na niego przebadanego i trzeba szukać. Wrzucam obrazki z wypowiedziami geniuszy z Tłitera:

image

Co to znaczy że PiS blokował leki? To co powyżej.

Jest coś dziwnego u szczepów że sama wzmianka o leku budzi furię i takie tam. Dlaczego? Nawet na wieść o Remdesivirze (czy czymś takim) się burzą? Przypominam, że wyraziłem pogląd iż Beata Szydło by się lepiej tu sprawdziła niż Mazowiecki. Kazała by im się wziąć do roboty i szukać leku. A zyski astrofajzerów byłyby dla niej kwestią drugorzędną.

Astrofajzery maja jakiś lek wydać ponoć. Ciekawe czy to będzie Amantadyna pod inną nazwą sprzedawana?


PS: Zapomniałem napisać o skutkach ubocznych. Doświadczenia wskazuje że nie są w stanie stwierdzić czy dany problem medyczny (zgon) był wywołany  przez substancję czy nie. Antyszczepy podają zaś kolejne przykłady zgonów zagadkowych. Hm.

PS2: No i Konfederacja wyciągnęła to:

image


https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1465382095577096192

PS3: A tu dyletentyzm prof Simona:

https://twitter.com/i/status/1464685284923252740

Jest duża szansa że osoba zaszczepiona roznosi wirusa jak pokazują to statystyki.

PS4: Czy ja dobrze czytałem że przebyta grypa może dać fałszywy pozytyw w teście na Covida?

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka