Smok Eustachy Smok Eustachy
1631
BLOG

Kobietofobia

Smok Eustachy Smok Eustachy Socjologia Obserwuj temat Obserwuj notkę 18

Jak donosi Mordimer Madderdin, pardon, Jacek Piekara "Feministka Jennifer Swayne protestuje przeciw temu, że w Wielkiej Brytanii maniacy seksualni i gwałciciele zamykani są w żeńskich więzieniach, jeśli zadeklarują, iż są kobietami. Tam seksualnie wykorzystują uwięzione kobiety. Została więc aresztowana za transfobię i mowę nienawiści..."

image


Co tu zastanawia to kompletny brak reakcji feministek, zwolenników praw kobiet, simpów, itp. Nic. Wrzuciłem to tu i ówdzie i nie ma. Ani nie piszą, że to nieprawda, ani nie popierają, ani się nie przeciwstawiają. Gdzie jest Środa, gdzie Szczuka, gdzie Maja Staśko? Kasia Babis, Fangotten, Krytyka Polityczna, Feminoteka, Wysokie Obcasy? Gdzie jest odklejona teolożka fundamentalna? Też nie? Ogólnie rzesza różnych takich pyskatych wsadziła mordę w kubeł i nie bulgocze? Łaj?

No boją się zakwalifikowania jako terfiary i co za tym idzie wyautowania. (Zcancelowanie, wywalenie na margines, exterminacja psychiczna, unieważnienie). My zaś powinniśmy im przypominać tę aferę na każdym kroku i domagać się określenia stanowiska, są bowiem za. Przypominam mądrość etapu jest taka a nie inna. Nie mogą jeszcze wyznać że są za gwałceniem kobiet. A są. Ogólnie za dyskryminacją kobiet przez transów, czyli facetów.

Patriarchat zaś jest prokobiecy bo broni jedne koboety przed drugimi. Największym wrogiem jednej kobiety jest inna kobieta.

II

Pomijam Korwina który już we wczesnych latach 90-tych ubiegłego wieku przewidywał taką sytuację bo to jest logiczny wniosek z ich założeń.  Mało kto zwraca jednak uwagę na statystyki: skoro taki gościu mówi że jest kobietą i idzie do kicia jako kobieta to jego zbrodnie, w tym gwałty zaliczane są do zbrodni kobiet co zmieni statystyki i za jakiś czas się okaże że to kobiety gwałcą i mordują inne kobiety. Żadna feministka jak już wspominałem nie zakwili w tej kwestii. I tu konsekwencje będą ogromne w kształtowaniu polityki społecznej. Same se zgotowały ten los. A Korwin-Mikke, Ziemkiewicz i inni wyrastają na obrońców kobiet bo nie boją się podejmować problemu.

III

Weźmy inne postulaty z następnych etapów: seksizmem jest na przykład twierdzenie, że faceci są silniejsi od kobiet. Skoro nie są to Kodeksie Pracy trzeba znieść ograniczenia w dźwiganiu dla kobiet, niech każda do 40 kilo może dźwigać jak facet. czemu Senyszyn nie podejmuje tego tematu? A Klimansara? Bo oszukują społeczeństwo nie podając swych prawdziwych celów.

Wskazówka dla nas jest taka, ze musimy informować o tej patologii szerokie kręgi społeczne i dzięki temu może ocalejemy. W sensie na zachodzie się już zawali i dowodnie okaże się, że tak się nie da. A my się jeszcze będziemy trzymać.

Historii się trzeba było uczyć naszej aby pojąć jak lewaki wyrzynają jedne drugie. Zawsze wygrywają bardziej radykalne pozbawione skrupułów, resztek moralności, wrażliwości. Weźcie se przed oczy bolszewików wyrzynających mienszewików. Tak samo transe wykańczają terfiary

Jeszcze jest ta druga we Francji antyislamistka. Ale o niej później.

PS O Mądrości etapu:

Towarzysz Lenin objawił prawdę taką, że rewolucja składa się z etapów. Każdy etap ma swoje prawdy, cele, środki, metody. Po przejściu do następnego etapu prawda poprzedniego staje się kłamstwem itd. Ponieważ jesteśmy rewolucyjnie do tyłu przeto ratunkiem naszym jest pokazywanie patologii następnych etapów. Czyli sytuacji z krajów gdzie dalej zaszło. Informacje takie, jako przyszłościowe, budzą ataki furii u tamtych. Nie możemy być tu tylko reaktywni ale uprzedzająco musimy działać. Doszło już u nas do profanacji więc wiarygodne są informacje o docelowym modelu ekscesów, czyli podpalenia kościołów, dewastacje itp. Pokazać można początkowe ściemy i dalszą ich ewolucję. Znaczące elementy jak wywalenie Navratilowej. Navratilova została na wcześniejszym etapie i ośmielila się upomnieć o prawa kobiet. Parady równości są tylko u nas, gdzie indziej są parady dumy itp.

Uwypuklić należy katofobiczne nastawienie ideolo LGBT oraz pokłady nienawiści które tam zalegają. Wpływa ona negatywnie na kondycję społeczeństwa.

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj18 Obserwuj notkę

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo