Smok Eustachy Smok Eustachy
1404
BLOG

O hejcie errata

Smok Eustachy Smok Eustachy Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 12

Mała errata do poprzedniego wpisu:

Krzysztof M Maj  ma powiązania z Dwiema Lewymi Ręcami, które są powiązane z Kierownikiem Jeziora. Ten z kolei hejtuje Uwaga! Naukowy Bełkot, który powiązany jest z Hałabałą. Hałabała z kolei pozwał Pitu Pitu, powiązane z Moniką Jaruzelską. Z drugiej strony Kierownik Jeziora to DoRzeczy i Ziemkiewicz, Cejrowski, Lisicki, czyli faszyzm, rasizm i ksenofobia. Dalej: Dwie Lewe ręce mają kosę z Krytyką Polityczną, z którą powiązany jest Galopujący Major. 

Ale: 

DoRzeczy ma kosę z PiS, czyli z Kaczorem. A ponieważ 2LR się deklaruja jako lewica niepodległościowa to mają kosę z Unią Europejską, Gujem i Czarzastym. Jechali kiedyś po Czarzastym. 

image

I:

Poprzez Czerwia Fantastycznego Krzysztof M Maj ma powiązania z Drwalem Rebajłą. 

Z koeli przez Ziemkiewicza mają dojścia do WPROSTa i SuperExpressa. Mają wyjście na TV Republika. W to wszystko jest wmieszany Jarzębowski z Salonu24, gdzie Kierownik Jeziora ma swojego bloga. Tutaj Rafał Woś daje wyjście na symetrystów

Rysują się tu 2 poważne obozy.

2. 

W poprzednim odcinku pominąłem takie ofiary hejtu jak Myślozbir, ToTylkoTeoria oraz Carrioner. Była dziewczyna Jasia Kapeli ma z kolei kosę z Krytyką Polityczna jak widzę. Z kolei Pimpek ma kosę z Carrionerem, bo utrzymuje, że ten ma na imię Zyndram, podczas gdy to jest Zygfryd. 

Te powiązania pozwalają przewidzieć, kto będzie po kim jechał bo to wynika z układu, w którym siedzi. 

Teraz Pitu-Pitu kontratakuje, wyciągając Halabale Zbója Kroćpoka i jego film. Będzie lecieć pirze.


image


Ponieważ pozew Hałabały jest absurdalny więc ma ogromną szansę na utrzymanie się. 

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj12 Obserwuj notkę

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie