24 obserwujących
1482 notki
671k odsłon
  131   3

Językiem totalnej opozycji, jest j. niemiecki

Opozycja

Onegdaj, językiem dyplomacji był j. francuski , chcąc zachować jakieś pozory Dupiarz posługuje się tym językiem, udając „ułożonego” dyplomatę.

Potęga Francji się skończyła, na świecie w tym w dyplomacji zaczął przeważać język angielski, ale nie wszędzie, nasza totalna opozycja ma gdzieś j. angielski, dla niej bliższy sercu jest j. niemiecki, vide Róża Trabant von pancerfaust i opposition fuhrer Tusk.

W mieście Gdańsk, tak doświadczonym przez Niemców, w mieście, w którym rozpoczęła się II WŚ (Westerpatte) , gdzie kilka km. od Gdańska zaraz po wybuchu wojny powstał obóz koncentracyjny Stutthof ( 2 września 1939 r) , gdzie w Lasach Piaśnickich i w Lesie Szpęgawskim Niemcy rozstrzeliwali Polaków ( około 30 tys. rozstrzelanych, w pierwszych miesiącach wojny) tylko za to że byli Polakami, ta łajza w TVP, po niemiecku 17 stycznia 2021 r. dziękuje Niemcom mówiąc ;Wasza sztuka rządzenia była błogosławieństwem nie tylko dla Niemiec ale i całej Europy.

Ci rozstrzelani w pomorskich lasach przewracają się w grobach, no ale Tusk musi podziękować w języku ojczystym swojej protektorce.

Tak w ogóle, to w tym Gdańsku to dzieją się rzeczy( chodzi o peowski samorząd), o których najstarszym jeszcze żyjącym przedstawicielom Polonii Gdańskiej się nie śniło, jak wypowiedź zastępcy Dulkiewicz Grzelaka, 1 września, że II WŚ zaczęła się od złego słowa Polaka do Niemca.

Również w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz jest ławeczka pisarza Grassa (Blaszany bębenek), nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ów Grass w wieku 17 lat na ochotnika nie wstąpił do zbrodniczej Waffen SS.

Ale to nie koniec, Róża von Trabant und Panzerfaust , która zmieniła barwy i zameldowała się u „Płaczka” po niemiecku w PE czyli w języku, który jest bliższy jej sercu namawia do niewypłacania przez PE pieniędzy z KPO.

O takich drobiazgach jak założenie KLD za niemieckie pieniądze , sprawę którą ujawnił Piskorski, nawet nie warto przypominać.

Tak, że słowa Deutschland, Deutschland über alles w proniemieckiej partii jaką jest PO nabierają szczególnego znaczenia.

Ponieważ Niemcy stanowią zagrożenie nie tylko dla Polski ale i całej Europy, skłaniałbym się do słów wielkiego polityka i męża stanu Churchila, który powiedział: Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, bez podania przyczyny.

https://aszdziennik.pl/131919,donald-tusk-mowi-po-niemiecku-tvp-pokazuje-go-z-filmem-z-westerplatte

https://wiadomosci.tvp.pl/51842893/donald-tusk-dziekuje-niemcom

https://dorzeczy.pl/kraj/311500/thun-atakuje-polske-po-niemiecku-zwrocila-sie-do-von-der-leyen.html


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale