Andy 51 Andy 51
213
BLOG

Lewaczki chcą, aborcji, sterylizacji, a dla lewaczek lobotomia

Andy 51 Andy 51 Polityka Obserwuj notkę 7
Lewactwo

Pani Krasula idzie po całości. Aborcja, sterylizacja, a gdzie eutanazja? Wstawić coś tak głupiego do rządu jak pani Krasula , do tego zdolny jest jedynie Tusk.

Tym wariatkom wydaje się , że mówią w imieniu kobiet. Ja się pytam czy w imieniu tych ca. 15% wariatek, czy w imieniu ogółu kobiet?

Lewica nie ma nic do zaoferowania to magluje oklepane tematy przejęte od lewackich wariatek z zachodu, a poparcie dla lewicy w Polsce , oscyluje w granicach 5-6%, jest szansa, że jak tak dalej pójdzie, to w następnych wyborach parlamentarnych nie wejdą do Sejmu, pragnę żeby tak się stało.

Proniemiecka PO przejmuje wyborców lewicy, na dodatek są małe szanse, żeby promoskiewskie komuchy znalazły się na listach PO do PE.

Wulgarne lewicowe aktywistki typu Lempart, raczej odstraszają niż przyciągają potencjalnych wyborców.

Jeżeli do tego dodamy homoseksualistę Biedronia, który w głosowaniach w PE zawsze głosuje z lewakami przeciwko Polsce, to nie ma się co dziwić, że lewacy mają w Polsce coraz gorsze wyniki wyborcze.

Czy jest jakaś szansa na odwrócenie trendów liberalno-lewicowych? Jest, ale to zależy od nas Polaków i reszty Europejczyków, żeby głosować na konserwatystów a nie na tych oszołomów.


Andy 51
O mnie Andy 51

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka