Stanowski u Jastrzębowskiego. Dosadne słowa o decyzjach Sousy i Bońka

Euro 2020. Krzysztof Stanowski ocenia szanse Polski. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Euro 2020. Krzysztof Stanowski ocenia szanse Polski. Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Krzysztof Stanowski był w piątek gościem programu „Jastrzębowski Wyciska”. Sławomir Jastrzębowski pytał dziennikarza sportowego i gwiazdę Twittera o jego program i gości, których zaprasza. Stanowski mówił też o szansach Polski na sukces na Euro 2020. Mistrzostwa rozpoczynają się dzisiaj.

Krzysztof Stanowski to dziennikarz sportowy i twarz firmy bukmacherskiej. Jest właścicielem serwisu Weszło, który od kilkunastu lat jest jednym z najważniejszych graczy na rynku dziennikarstwa piłkarskiego i sportowego. W programie Salon24 „Jastrzębowski Wyciska” nie mogło zabraknąć pytania o zbliżające się mistrzostwa Europy.

Krzysztof Stanowski i Sławomir Jastrzębowski w "Jastrzębowski Wyciska". Oglądaj tutaj

Euro 2020. Polska reprezentacja „niewiadomą"

Turniej z rocznym opóźnieniem rozpoczyna się w ten piątek. Sławomir Jastrzębowski pytał swojego gościa o szanse Polski na Euro 2020. Zdaniem Stanowskiego to jak, w jakim składzie i boiskowym ustawieniu zagra kadra trenera Paulo Sousy to niewiadoma nawet dla jej członków. 

- Polska na pięć ostatnich meczów wygrała jeden. Z Andorą, która swoją drogą grała bez swojego najlepszego piłkarza - powiedział Stanowski w programie „Jastrzębowski wyciska” o obecnej formie „Biało-czerwonych”.

Polecamy:

Euro 2020. Stanowski: Boniek zwolnił Brzęczka o pół roku za późno

Euro 2020 poprzedziły dwa mecze towarzyskie: z Rosją i Islandią. Paulo Sousa w obu spotkaniach wystawił składy, w których nie brakowało niespodzianek i nowych twarzy. „Biało-czerwoni” byli zmuszeni trzykrotnie gonić wynik, co ostatecznie dwukrotnie im się udało.

Sławomir Jastrzębowski pytał swojego gościa, czy ruchy selekcjonera to szaleństwo czy metoda. - Nie wiem, czy to, co robi Sousa, to jest szaleństwo, czy gonienie straconego czasu. Zbigniew Boniek zwolnił Jerzego Brzęczka tak z pół roku za późno - ocenił Stanowski.

Euro 2020. Stanowski ocenia szanse Polski. „Widzę szanse na porażkę ze Słowacją”

Polska - Słowacja, pierwszy mecz „Biało-czerwonych” na Euro 2020, odbędzie się już w poniedziałek. Później czekają ich jeszcze mecze z Hiszpanią i Szwecją. Czy Polakom uda się awansować dalej?

- Słowacja obecnie jest naprawdę słabą drużyną. W normalnych okolicznościach powiedziałbym, że nie ma szans, żebyśmy z nimi przegrali. Po tych pięciu meczach Sousy te szanse dostrzegam - zakończył Stanowski.

MD

Czytaj dalej:

Rafał Woś: Kto (i po co) straszy nas inflacją?

Kulisy gry o RPO. Jak PiS buduje większość w Sejmie dla Lidii Staroń

Jaś Kapela czy Maja Staśko - kto jest bardziej znany?

Agresywne zachowanie kierownika targowiska. Były radny PiS pobił się ze sprzedawcą

Spór o lądowisko w Krakowie. Dyrektor szpitala ukryła ekspertyzę

Luzowanie obostrzeń na wakacje. Od 13 i 26 czerwca

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka