158 obserwujących
4370 notek
4522k odsłony
1561 odsłon

Gry

Wykop Skomentuj121

– Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia – ocenił na festiwalu Pol'and'rock 2020 Janusz Gajos.

– Gajos trafił w punkt. Stąd furia statystów na dworze Kaczyńskiego – napisał Tomasz Lis.

Pani Mazurek odniosła się wobec tego i do komuny i postaci, prezentowanych przez aktora. – Wyraźnie widać, że PRL, "Czterej pancerni i pies" odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa. Bardzo przekonująco zagrał rolę zdegenerowanego prokuratura w filmie "Układ". Pewnie, to tylko przypadek. A tak po ludzku, insynuacje prostaka.

Mazurek recenzuje Gajosa. Za chwilę Kanthak z Ozdobą będą recenzować Tokarczuk, Tarczyński Blechacza, Kempa Pawlikowskiego, a Terlecki Warlikowskiego. Rozumiem, że mamy czas troglodytów, ale bez jaj - są granice – odpowiada Tomasz Lis.

Wystąpienie Mazurek wobec J.Gajosa jest w prostej linii kontynuacją rewolucji kulturalnej Mao - wtedy także funkcjonariusze reżimu prześcigali się w tym, kto bardziej wulgarnie dokopie Mistrzom, mającym odwagę wypowiadać swoje zdanie. Funkcjonariusze przeminą, Mistrzowie zostaną – stwierdza Marcin Matczak.

Aliści jest problem nie tylko z krytyką politycznej strategii Prezesa. – Z rozliczeń Ryszarda Czarneckiego jako europosła wynika, że 23 godziny i 45 minut dziennie sprawując mandat spędzał on w podróży. Wychodzi na to, że Polska dorobiła się własnego Odyseusza. Miłego dnia – pisze mecenas Dubois.  

To poważny powód do zmartwienia dla wyrazicieli opcji, gdzie indziej głoszącej drobiazgową uczciwość.

Ale jest jeszcze gorzej. – Wszystkich, którzy zamierzają wziąć udział w zaprzysiężeniu, uprzedzam, że po słowach „uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji” zarówno Andrzej Duda jak i zgromadzeni powinni zachować powagę – przestrzegł Donald Tusk.

Tak się rzecz przedstawiała wczoraj. A to dopiero początek kadencji.


Wykop Skomentuj121
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka