159 obserwujących
4486 notek
4628k odsłon
970 odsłon

Konsekwencja

Wykop Skomentuj59

Głupota zaprosiła kiedyś do siebie w gości/ przyszli prawie wszyscy, oprócz …mądrości [Maciek J.].

Już wiadomo, co zmienia płeć. Estrogen. Wypycha się nim dziecięce plecaki i, chyba żeby mieć miejsce na podręczniki, sztubaki go połykają garściami. Tak by można rozumieć informację Rzecznika Praw Dziecka dla Senatu, w której mówił, że widział takie plecaki pełne specyfików od zmiany płci. Wiadomo więc też teraz co dzieciarnia robi z dodatkowymi szalikami, którymi nadopiekuńcze mamusie często wypełniają tornistry swoich latorośli. Ona ich wcale nie gubi, zjada.

W piątek Gazeta Wyborcza napisała o spotkaniu Mateusza Morawieckiego z Władysławem Kosiniak-Kamyszem. Rozmowy dobrozmieńców z ludowcami trwają podobno od sierpnia. Jarosław Sachajko, poseł PSL-u, w wyborach startujący z nadania kukizowców potwierdził w RMF FM możliwość zastąpienia Solidarnej Polski przez jego ugrupowanie.

Rzecz zdementował Marek Sawicki. Stwierdził, że Władysław Kosiniak-Kamysz nie jest babą Jagą, aby nim straszyć Zbigniewa Ziobrę. Sam prezes PSL-u również zaprzeczył doniesieniom o rozmowach. Uważa je za fejk, wykorzystywany do dyscyplinowania koalicjantów przez PiS. Mamy więc teraz jasność, jako że nie daje się wiary głównie tym informacjom, którym by politycy nie zaprzeczali.

Jeżeli więc PSL, a przynajmniej skoligaceni z nim na razie kukizowcy chcą uczestniczyć w dobrej zmianie, muszą się liczyć z przyjęciem na siebie opinii o jej uczestnikach, pracowicie kształtowanej także przez głosicieli ideologii LGBT.

Wykop Skomentuj59
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka