159 obserwujących
4441 notek
4587k odsłon
1231 odsłon

Pechowcy

Wykop Skomentuj72

Znowu przegrali głosowanie. Twierdzą, że przez techniczny błąd systemu liczenia głosów. Przyjęli bowiem senacką poprawkę w sprawie wynagrodzeń dla medyków, leczących pacjentów zakażonych koronawirusem. Pierwej chcieli dodatkowo wynagradzać tylko tych, których przymusili do pracy z chorymi na covid. Zagłosowali jednak, aby wszyscy leczących ofiary zarazy mieli taki sam przywilej. Chcą teraz reasumpcji.

Rozumiem oburzenie kobiet wywołane wyrokiem TK, jednak dyskusja, która pierwotnie dotyczyła wyroku, wydaje się buntem przeciwko wszystkiemu – napisała Kinga Duda. Wreszcie. Chociaż najwyraźniej jeszcze nie zauważyła, że dobra zmiana nie jest taka dobra. Dlatego bunt dotyczy wszystkich problemów, jakie stworzyła.

Przyznano ochronę SOP Krystynie Pawłowicz. Dla dobra państwa. Kiedy z całym zaufaniem zasiadła w stosownej limuzynie, ta uderzyła w tramwaj. Kierowca nie liczył chyba na to, że szynowiec się wzniesie, aby ustąpić drogi w obawie przed słowotokiem pasażerki. Może zasypała szofera gradem słów i ten zrozpaczony walnął w coś dużego i jaskrawego.

Prezes nie całkiem naśladuje Jaruzela. Wszak ów nie nosił znaku Polski Walczącej w klapie. Mimo to mu najwierniejsi odmawiają posłuszeństwa. I jeszcze ta Pawłowicz. Nic wreszcie dziwnego, że jako wicepremier (znowu bez żadnego trybu?) ujawnił jak skończy opozycja, bo wydała z siebie Nowaka. Źle skończy, bo to w ogóle są przestępcy. - Trzeba było nas nie wkurwiać - głosi jeden z transparentów obnoszonych na ulicach.

Jakiś pech prześladuje dobrą zmianę. Gdzie się obrócą, wtopa. I jak tu rządzić w takich warunkach? Jak?


Wykop Skomentuj72
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka