Stary Stary
1546
BLOG

Wycofania

Stary Stary PiS Obserwuj temat Obserwuj notkę 25
Wszystko zamarza, także polityczne nadzieje

Nasi strażacy pojechali z pomocą dla mieszkańców tureckich miast, nawiedzonych trzęsieniem Ziemi. Przedtem jednak musieli odstać swoje na konferencji prasowej. Dziennikarze starali się wybrać na tę okazję najbardziej niemądre z infantylnych pytań. Dostojnicy zaś mieliby rzadką okazję pokazania się z lepszej strony, gdyby na pomoc przetrzymywanych na lotnisku strażaków nie czekali ludzie, zagrożeni śmiercią. Wyszło więc jak zawsze.

Małgorzata Zwiercan, która niegdyś głosowała zamiast Kornela Morawieckiego, została za to skazana. Między innymi nie może przez pięć lat pełnić funkcji publicznych. Dalej jednak kieruje Hufcem Pracy. Prezes dał przykład, jak się traktuje wyroki sądowe, kiedy się jest w PiS, ale się wycofał. Sama więc dzierży sztandar dobrazmiennej niezawisłości.

Wczoraj odbyła się narada PO. Platforma zaczyna budować własne listy wyborcze. Nie będzie czekać na wygraną PiS-u.

Prawo i Sprawiedliwość też odbyło naradę, ale jakoś o tym cicho. Dzisiaj zaś będzie w Sejmie głosowanie nad poprawkami Senatu i dyskusja nad ustawą wiatrakową. Konsekwencją ich uchwalenia mają spowodować wypłatę środków na KPO. Będą więc musieli odsłonić twarz.

A już przegrali głosowanie. Lex pilot będzie jednak poddane wysłuchaniu publicznemu. Wbrew stanowisku posłów PiS i ku ich irytacji.

Jedynie słuszne nadzieje ideologów jakoś zawodzą jakby. Po stronie opozycji podobnego zaś losu doznają oczywiste oczekiwania. Idzie więc mróz na wszystkich, nie tylko w pogodzie.


Stary
O mnie Stary

Nie chce mi się zmyślać, nic więc nie napiszę, bo w rzeczywistości jestem antypatycznym typem.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka